Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 10:27

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 8 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Problem DM600
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 12, 2007 17:23 
Danes sem dobil DM600 z gemini4 naloženim in kanalno listo nastavljeno za motor. Sam sem imel prej cenejši sprejemnik na kateremu sem imel nastavljeno Hotbird PORT 1, Eutelsat PORT 2, Astra1 PORT 3, Astra2 PORT 4. Ko sem najprej priklopil DMja mi je delal le Hotbird in je bila kanalna lista lepo urejena. Ko sem spremenil v nastavitvah na 4 Satelite Diseq.... mi je vse programe zbrisalo s kanalne liste le imena paketow so ostala. Šel sem iskanje vseh satelitov zazna pa mi le Astro 1 in Astro 2, nikakor pa ostala 2 satelita. Probal sem že vse možne kombinacije sprememb AA, AB,.... za vse satelite a ne gre, HB in EU ne delata. Prosim za pomoč. Hvala


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 12, 2007 17:36 
Torej imaš 4 portni switch? Nastavi tisti diseqc na 1.1 in vse po vrsti AA AB BA... moglo bi iti.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 12, 2007 17:57 
Satlover jaz sem imel isti problem. Doma imam tudi isto konfiguracijo kot ti dm600+zadnji gemini4.00 stikalo je 4/1 DiSEqC 2.0- Edision. Konfiguracijo izberi kot ti je rekel pingvin. (Simple-4/1 diseq-aa,ab,ba,bb). Meni celo hi hotelo skenirat 2 satelita, vendar potem sem vseeno poslal settingse iz pcja na dreama in so mi delali vsi programi, tudi tisti kateri so se nahajali na satelitih, ki jih ni hotelo skenirat.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 12, 2007 18:05 
Ja sej meni tudi 2 satelita noče skenirat( HB, Eutelsat). Dobi pa če iščem vsak transponder posebej. S katerim programom si to poslal na DMja.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 12, 2007 18:23 
Z flash wizardom pošljem settingse, editiram jih pa z dream editom.Včasih se mi zgodi da mi jih noče poslat tako da jh morem večkrat in prej ali slej mi jih vedno pošlje.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 12, 2007 18:42 
kje se pa v dreambox editu nastavi katere satelite uporabljaš pa na kateri port daš


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 12, 2007 19:20 
Edino kar ti je potrebno nastavit je ip od dreama, username, password in nič drugega, ftp port je 21, dreambox http server port nastavi na 80 (default), to nastaviš v tools/options. Drugače settingse lahko pošlješ iz pc na dreama tudi z dream editom.To narediš takole: klikni na ftp/sent file on dreambox. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 12, 2007 20:27 
Hvala za vse nasvete. Vse mi dela tako kot je treba.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 8 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 35 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited