Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Pe Apr 19, 2024 21:00

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 32 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Dec 19, 2004 9:39 
tudi sam spremljam ttx in sem to prebral ....vendar če imaš ta sprejemnik imaš samo via in nič več medtem ko nek drug ki ima CI lahko daš noter kar hočeš .... imam via black 1.2 in original via2 kartico in zadeva dela ....moje mnenje je nek drugi sprejemnik...LP


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Apr 05, 2005 10:04 
Mene pa zanima kako se da programirati ta sprejemnika da bom imel več programov in kako dobiti "zanimive" programe. A rabim kakšno drugo kartico in kje jo dobim. Aja pa en je napisal da bodo v prvih treh mesecih leta 2005 te sprejemniki ful iskani - so res?


Na vrh
   
 Naslov prispevka: VA Fox
OdgovorObjavljeno: To Apr 05, 2005 12:05 
Odsoten
Ponudnik
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:08
Prispevkov: 922
LP

Ta sprejemnik ima že vgrajen dekoder viacess, ki je potreben za spremljanje Seemore paketa, Slo1,2 Hrt ali Free x TV. Ni pa ne vem kako iskan, ker tudi povpraševanja po seemoru ni pretiranega. Nima pa Ci slota in DD izhoda.

Primož PINOSAT

_________________
Spletna trgovina : http://pinosat.ruf.si

PINOSAT, 041-266-494


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Apr 05, 2005 12:46 
Citiram:
....iskan pa ni kakor pravi Primož zaradi slabega povpraševanja po seemore paketih. Ta zadeva je še nas presenetila oz razočarala. Kje so zdaj vsa tista ropotala ,ki so se trkala po prsih in bentila čez državo ,da jim ne omogoči sat paketov. in da denar ni problem samo naj se kaj pokaže. In se jim je razodetje lastnega žepa.
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Apr 05, 2005 14:43 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
Citiram:
Citiram:
....iskan pa ni kakor pravi Primož zaradi slabega povpraševanja po seemore paketih. Ta zadeva je še nas presenetila oz razočarala. Kje so zdaj vsa tista ropotala ,ki so se trkala po prsih in bentila čez državo ,da jim ne omogoči sat paketov. in da denar ni problem samo naj se kaj pokaže. In se jim je razodetje lastnega žepa.
Ă

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 05, 2005 18:32 
Pozdrav

Imam težavo z VIA Fox, ki mi je do sedaj eno leto na hrvaškem delal
brezhibno. Po nerodnosti sem izbisal nastavitve (RESET). Ali kdo ve,
kje se da nastavite default programe za ASTRO in HOTBIRD.
Zbrisane so tudi nastavitve za LNB. Ima dva LNC in delilnik.
Zaenkrat ne dela nič

Hvala za vsak namig

Jože


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 32 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited