Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Apr 25, 2024 14:15

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 6 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: kateri humax?
OdgovorObjavljeno: So Dec 17, 2005 9:29 
zdravo!
imam ss2 karto in me zanima kateri receiver se najbolje priblizi tej kartici?
zdaj imam par kljucev, kateri odkodirajo pac nekaj kanalov in me zanima ce je kateri poceni in kvaliteten humax kateri to omogoca kot ss2.
na zivce mi gre ker ce hocem gledat sat tv morm imet pc prizgan.saj zato pa je pc, da dela, ampak jaz bi imel oba, receiver za tv in ss2.
pa kaj se lahk dela v povezavi skupaj?
rad bi gledal kaksen tps ali eurosport, pac nekatere kanale, ki so zakodirani na navadnih receiverjih.
s ss2 bi lahk snemal na disk, preko humaxa bi pa gledal ko nebi hotel snemat in naj takrat pc pociva:)
verjamem, da je veliko tem o teh stvareh, ampak jaz nimam neta in imam samo 30min casa da v knjiznici brskam;)
lep pozdrav, Goran!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Dec 17, 2005 12:00 
ja ce more bit humax potem najbo irci 5400z , se jih se dobi. omogoca ti isto kar ss2 .


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Dec 17, 2005 12:37 
lahko je tudi kakšen CI humax brez internega dekoderja, seveda ga moraš dobiti precej ceneje kot 5400, kar tudi so in potem si kupiš en modul in boš imel več kot ti ponuja ss2 ali 5400 :wink: končna cena pa bo enaka 5400.......


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Dec 17, 2005 13:55 
s katerim drugim humaxom pa se se da iti na cs oziroma s katerim modulom :shock:


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: kateri humax?
OdgovorObjavljeno: So Dec 17, 2005 16:12 
Citiram:
ampak jaz nimam neta in imam samo 30min casa da v knjiznici brskam;)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Dec 17, 2005 23:41 
5400 ni še rekel zadnje besede...če se odločate med dreamboxom in humaxom, pomislite na to. (seveda dreambox ponuja veliko več ta trenutek...5400 hoče še računalnik zraven imeti)
5400 je postal tudi relikvija...postal je sinonim za druženje različno mislečih ljudi. Saj ga je dreambox/boljši sprejemniki povozil, toda irci ostaja spomenik novodobne romantike. Nokia 9500 ni preživel irci bo, to si skoraj upam trditi.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 6 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited