Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 7:32

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 8 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: SS2 verzija 2.6
OdgovorObjavljeno: To Jul 06, 2004 15:10 
Ne pustite se očarati in kupiti ss2 rev 2.6...
glede na najboljšo (najmanj slabo) 2.3(b) boste izgubili auto SR,pridobili pa čisto malo prostora v pcu...glede gretja...smo tam..torej ,če se komu to čudo še ni čisto zagravžalo 2.3 (b)....


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 06, 2004 21:34 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
To sem tule že spraševal: kaj pomeni ta auto SR, ali je sposobna najti SR, tako kot Nokia 9600.
Kje pa se to kartico še dobi?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 06, 2004 22:09 
Sorry ne vem ,dobl sem jo zraven ponudbe Netsytem Italia,ko sem imel pravico na to tel NR + uradna registracija...ves ta postopek za skoraj nič denarja,seveda nisem nikoli izkusil vseh njihovih ugodnosti...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 06, 2004 22:11 
Citiram:
To sem tule že spraševal: kaj pomeni ta auto SR, ali je sposobna najti SR, tako kot Nokia 9600.
Kje pa se to kartico še dobi?
Ja prav maš edina sposobna tega!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jul 07, 2004 8:12 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
2.6 ima namesto napajalnika za LNB "švas aparat"

Mi je Sadjevc prinesu svojo 2.3. Verjetno je to to, saj gre za povsem drugačen (skorajda še enkrat manjši) tuner z zunanjim čipom z ježkastim hladilnikom. Ali je tvoja tudi takšna in kako stvar dela v AltDVB-ju, če odklukaš Auto SR.
Meni recimo Rev 2.6 SCPC kanale sinhronizira 1 do 3 sekundi, tudi če nastavim optimalno frekvenco in SR. Probaval sem na radiu B92 in Bjeljini na 16°V s 85cm anteno. Mimogrede b92 ima res dobro musko, kot v času moje JLA kariere :) .


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jul 07, 2004 9:32 
Bom pogledal,kako je ,zelo redko rabim altdvb in podobno,edino,kar še počnem je da loudam eon Mi je priletelo okoli 10 giga hitov in druge muzike.mp3...z napačnimi,slabimi id3tagi...preden sem sortiral in uredil,kar že imam...
SR se vidi pri skeniranju npr, če je nominalna sr 27500 sem videl resnično-27531
PS Na Astri so bolj urejeni (npr 27499 ali podobno),ta podatek je iz 7e
Moja je 3.2b je pa po tvojem opisu.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jul 07, 2004 11:05 
Samo kot pripomba: rev. 2.6 se bistveno manj greje od 2.3 (pri 2.3 sem moral dat gor hladilna rebra,sicer se mi je sesuval računalnik, z 2.6 deluje brez pasivnega hladilnika ob tem da imam poleg še HPlus kartico, ki pa se noro greje, ampak vse deluje BP-stalno prižgan računalnik). Kar pa se tiče auto SR - tega 2.6 res ne podpira, ga pa softversko obvlada SkyAVC filter, ki je del Skyviewa ali DVB Portala.
PS.: Pri meni preklaplja SkyView zelo hitro, max do 1 s, najhitzreje pa če preklapljam z daljincem.
Pa še en link za tiste skeptične, preberite si celoten članek na Mont-sat strani: http://www.montsat.cg.yu/ss2verzije.php


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jul 07, 2004 12:47 
Ne vem,kaj naj rečem ampak moja ne greje...24ur/vklopljen pc in zdaj je poletje.Na vseh komponentah lahko komot držim prst gor.To pomeni pod 50stopinjami-ali naj vzamem termometer...Slučajno sem imel tu 2.6 za nekaj ur,zato sem sprožil tisto primerjavo.Navadno se pri novejših vezijah pričakujejo izboljšave...


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 8 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 40 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited