Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 16:00

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 13 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Tequilla programi
OdgovorObjavljeno: Če Jan 06, 2005 14:10 
Zanima me kako bi s ProgDVB lahko gledal Tequilla programe? Vem da ste na tem forumu po večini že vsi "stari mački" in poznate te metode jaz pa se mičim s to SS2 kartico šele 2 dni in mi vse šteka pa vse je kodirano,...

Prosim za pomoč.

Hvala, lp.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jan 06, 2005 14:11 
aja imam pa nastavljeno na Astra satelit in mi je pri skeniranju zaznal tequille samo so rdeče


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jan 06, 2005 14:20 
Itak da so rdeče, če so pa kodirane
Zeleni so FTA
Rdeči so kodirani :wink:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jan 06, 2005 14:54 
jaz vem kaj te najbolj zanima tisti 3 kanali na xx,toda zaenkrat jih na ss2 ne bos ...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jan 06, 2005 15:33 
Pa sej jih ni več. A ni zdej sam xy??


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jan 06, 2005 15:50 
kako pa dobim ostale programe. pri skeniranju mi je namreč našel le 10 programov: ZDF, 3SAT, KIKA, EUROSPORT, ZDF TEATER, ZDF INFO, ZDF DOKU, EURONEWS - TI SO ODKODIRANI. potlej je našel še en kup tequill pa real mardir ki pa so kodirani. ostalega ni našel. zakaj če pa je skeniral vse transpodnerje na astri? in kako odkodiram zakodirane programe?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jan 06, 2005 16:04 
pa tud mislim da bi marele te tequille delat sej delajo na dreambox, potlej verjetno tudi na ss2.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jan 06, 2005 16:35 
Ni vedno tako - na žalost... kaj pa če bi ti probal namesto skeniranja vstavit kakšno programsko list (channel list)? A misliš da potem nebi delalo?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jan 06, 2005 16:43 
sem vstavil pa isto ne dela, ne vem kje je fora. tud ko mi skenira mi od vseh transponderjev same ene par najde ostale pa kot da jih ni


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jan 06, 2005 16:46 
pa še eno vpr. sedaj razmišljam o nakupu dreamboxa 7000S. ali se s to škatlo da videti te programe in pa ali se mi sploh splača ker naj bi šlo baje vse kodiranje na neke nove kode v kratkem in potem to ne bi nič več pomagalo?


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 13 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 43 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited