Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Maj 23, 2024 5:57

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 23 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 02, 2004 11:26 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Ponavadi je signala v zraku toliko, da ti prebija v kak slab kabel med TV in steno.
Lahko pa daš kake 20cm žice, ki jo na eni strani vraknš v srednji kontakt kabla, ki si ga izštekal iz stene, drugi del pa daš na sredino stenske vtičnice. Tako ti bo teh 20cm lovilo zemeljske signale, iz stene bodo pa prišle eventuelne motnje.
Lahko pa daš kak delinik in sredino pelješ na TV, vhoda pa enega na anteno, drugega na Telemach.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 02, 2004 17:44 
Jaz krivim še vedno ½kablaše½ ker vem kako je pri nas v MS. Prej sem vam dal primer za LCD monitor imam pa tudi primer kjer je zatajil tudi gorenjev Tv model 55STS (še orginalec iz Velenja-ne sedanje Turške variante ki so itak dosti boljše). Na televizorju je na določenih programih (kanalih) prišlo do neznosnega bruma, ker je kanal za sliko bil premočan in se je vsiljeval v zvočni kanal kar je povzročalo brum.

Verjetna rešitev je da bi moral Rf izhodu spremeniti kanal na katerem deluje! Najlažje sprobaš zadevo če vzameš videorekorder ki ima regulacijo kanala Rf inga nastaviš isto kot je reciver. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 02, 2004 19:49 
Receiver preko AV mi deluje samo nimam potem slike po celem stanovanju ampak samo na enem videu.

Jerry


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 23 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited