Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Maj 23, 2024 11:47

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 38 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Avg 08, 2005 11:10 
No,malce potrplenja je že treba imet!Res pa je včasih že malce tečno,ko
nekateri za 20 ali 25 jurjev hočejo imeti sprejemnik,ki bo lovil in še dekodiral vse živo,pa zraven še anteno pa LNB pa po možnosti še zastonj
montažo!Pa še novo bi naj bilo!Ne fantje,to ne gre in noben forum tu ne
more pomagat!
Res kratek vodič po cenah:
-Najcenejša rešitev je SS2,a potreben je PC in nekaj malega znanja. Brez
antene in LNB cca 15000.
-Najpreprostejši sprejemnik brez naprednih možnosti cca 20000.
-Solidne stvari se začenjajo nekje pri 35000.
-Antena in single LNB okoli 12000.
-Montažni material in sama montaža:odvisno od oddaljenosti montažerja,
a v povprečju je računati s kakimi 7-8jurji.
Sedaj si lahko vsak sam izračuna.
Je seveda možnost nabave rabljenih stvari in v tem primeru je potrebno
računati s kakimi 30% manjšim stroškom.Je pač potrebno pogledat na
Bolho,potem pa morda tu povprašat ali je nekaj v redu ali ne.
Se pa zelo bojim,da je kar nekaj takih,ki bi jim bi bilo še zastonj predrago!Sam sem prodajal sprejemnik DigiX z Magic CAM,programatorjem,120cm anteno,LNB in rotorjem v kompletu za
35jurjev.Je koga zanimalo?Vraga!


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Skymastri
OdgovorObjavljeno: Po Avg 08, 2005 11:11 
Odsoten
Ponudnik
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:08
Prispevkov: 922
Lp

www.sm-electronic.de

Je pa to eden izmed bolj zanesljivih sprejemnikov za obračanje z motorjem SG2100. Goto x dela brez problemov.

Primož

_________________
Spletna trgovina : http://pinosat.ruf.si

PINOSAT, 041-266-494


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Avg 08, 2005 19:23 
Citiram:
Kako jim ni že kapnilo, da mi, ki si sami znamo pomagat, kupimo dragega dreamboxa, a njim pa naj svetujemo kako si bodo stvar zrihtali za 20.000 do maximalno 30.000 in seveda mora delati vse kar se pač kdo spomni.
Nekateri,pač nimamo denarja za dragega dreamboxa,imamo pa poceni ss2,mal smo tukaj bral,kako bedasto vprašal,pa smo si zadevo porihtal
in smo sedaj čisto zadovoljni :x


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Avg 08, 2005 21:19 
jaz bi rabil ta sprejemnik ki je poleg antene samo za v dnevni...gledanje filmov na nem. tv zvečer,...nič posebnega. V svoji sobi bom pa tak al tak mel SS2 in bom se na compu malo pozabaval z ostalimi stvarmi.

za dnevno sobo pa ne mislim met nekih hi-tech zadev kot so dreambox in podobno, ker nebom izkoristil vseh možnosti, ki jih ponujajo.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Avg 08, 2005 21:29 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Citiram:
jaz bi rabil ta sprejemnik ki je poleg antene samo za v dnevni...gledanje filmov na nem. tv zvečer,...nič posebnega. V svoji sobi bom pa tak al tak mel SS2 in bom se na compu malo pozabaval z ostalimi stvarmi.

za dnevno sobo pa ne mislim met nekih hi-tech zadev kot so dreambox in podobno, ker nebom izkoristil vseh možnosti, ki jih ponujajo.
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Avg 09, 2005 7:48 
bom šel en dan pogledat pa da mi malo pinosat svetuje. vem pa da so kaoni za svojo ceno zlo dobri.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Avg 09, 2005 10:51 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
Citiram:
Nekateri,pač nimamo denarja za dragega dreamboxa,imamo pa poceni ss2,mal smo tukaj bral,kako bedasto vprašal,pa smo si zadevo porihtal
in smo sedaj čisto zadovoljni :x
Seveda je poceni ss2 pa prištej še ostalo kar potrebuješ da deluje podobno kot dreambox.S samo kartico si ne moreš nič pomagat. Seveda tudi truda drugih ne računaš ker ti je bilo znanje podarjeno. vedi da na začetku s ss2 karticami ni bilo tako enostavno kot je sedaj. Imel sem jo prej kot si ti sploh pomislil da obstaja.

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Avg 09, 2005 21:16 
Citiram:
Citiram:
Nekateri,pač nimamo denarja za dragega dreamboxa,imamo pa poceni ss2,mal smo tukaj bral,kako bedasto vprašal,pa smo si zadevo porihtal
in smo sedaj čisto zadovoljni :x
Seveda je poceni ss2 pa prištej še ostalo kar potrebuješ da deluje podobno kot dreambox.S samo kartico si ne moreš nič pomagat. Seveda tudi truda drugih ne računaš ker ti je bilo znanje podarjeno. vedi da na začetku s ss2 karticami ni bilo tako enostavno kot je sedaj. Imel sem jo prej kot si ti sploh pomislil da obstaja.
Tudi ti,se verjetno nisi "pameten" rodil,verjetno si moral kdaj koga kaj vprašati,da zdaj veš,kolikor pač veš.Motilo me je pri tvojem postu,da si ga napisal v stilu:½Kaj delate na tem forumu,če nimate pojma o teh stvareh".......ali pa se morda motim :?:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Avg 09, 2005 21:49 
Na tem forumu so kot povsod pač različni ljudje!Nekateri kaj napišejo tudi
v stilu kot morda sploh ne mislijo.Bi se izkazalo,da so morda prav OK tipi!

Preko nekaterih stvari je pač treba iti!Tudi mene enkrat iz užaljenosti ni
bilo tu 2 meseca,pa potem vidiš,da je brez veze!

Se pa tudi tu kaže,da se Primorci(ti so tu v večini) in Štajerci najbolje ne ujemajo!Je pa to po svoje tudi zanimivo!Kot Štajerc sem imel svoje čase eno Primorko.Je super kuhala in se dobro sexala!Ostalo sem pa potrpel,dokler sem lahko.Cele 4 mesece!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Avg 09, 2005 22:01 
sto ljudi sto cudi, torej vsak ima lahko svoje mnenje in zato morate kaksen stavek vzeti z rezervo, tu in tam.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 38 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited