Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Ne Maj 12, 2024 1:31

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 21 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 18, 2005 20:09 
OK. Potem je verjetno to čisto navaden 2x9pinski kabel.
Imam prav?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 18, 2005 20:29 
na pc je 9 pinski konektor....na sprejemniku pa nek čuden okrogel....sem samo videl (ker ga ima kolega) več pa ne vem.....


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 18, 2005 21:10 
Na PC je 9-pinski konektor, prav tako pa je tudi na sprejemniku (tudi moški). To je sigurno, ker ga imam doma. Tako je lahko kabel samo 9-pinski na obeh straneh ter prav tako moški na obeh straneh. Preblem je samo ta da ne vem, ali mora biti nul-modem ali navaden. Na originalni strani od x-sata je forum. Žal francoski in ga ne razumem najbolj. So pa tudi teme v angleškem jeziku in ponekod omenjajo nul-modem kabel. Sedaj sem čisto zmeden in se hočem najprej 100% prepričat.
Hvala vseeno in prosim še ostale za kakšen namig.
:oops:
Adijo.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 18, 2005 21:25 
kolega ima x sat310 in je tako kot sem napisal.....se pa modeli spreminjajo in je lahko drugače....LP


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 18, 2005 22:05 
Oprostite za vse nevšečnosti, ki sem jih povzročil. Jaz imam xsat cdtv410 in ker je bilo govora o nalaganju softwara ravno v tej temi (xsat 310), sem mislil, da imata enaka priključka. Pa izgleda, da nimata. Vsaj koliko sem jaz pogledal mojega, ima samo 9 pinski konektor.
Se še enkrat opravičujem in če nisem storil prevelike neumnosti, bi sedaj prosil še za kakšen odgovor, ko smo si na jasnem.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 18, 2005 22:13 
ja 410 ima 9 pinski in mislim gre navaden 1-1 kabel .....


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jan 19, 2005 17:39 
Hvala za odgovor.
Sedaj imam dva različna odgovora in bi prosil še koga, če lahko poda svoje mnenje.
Hvala. :wink:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jan 20, 2005 22:45 
Pozdravljeni !

Pri kablu gre za dsub9 na minidin8 povezavo. Lahko si ga naredite sami. Za minidin8 lahko upurabite konektor PS2 od miške Le sredino - morate odstraniti. Načrt za kabel imate v datoteki readme od potrebnega programa za nameščanje novega sofware-ja. Pini so povezani takole iz dsub na minidin8:2-3, 3-5, 5-6. in to je vsa umetnost. Eno fuč miško bo treba reskirat da ne kupujete potrebnega konektorja. Dsub dobite pa tako al tako za vsakim vogalom.

LP


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jan 21, 2005 16:20 
No. Za 310-ko imamo že natančno informacijo, samo še za 410-ko.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jan 21, 2005 16:58 
Pizdravljeni!

Pri XSAT 410 se definitivno uporablja null modem kabel. Povezava dveh ženskih dsub9 konektorjev. Povezava gre takole 2-3, 3-2, 5-5.

LP


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 21 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 21 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited