Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Ne Maj 12, 2024 14:45

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 38 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Avg 06, 2005 23:54 
mi lahko še poveš kolko je cena montaže? pošnino za krožnik,... ne rabiš računat v ceno, ker bi osebno prišo po stvari na tabor...saj še je tam pinosat,ne?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Avg 07, 2005 20:16 
Super scenario za novo reklamo. Tip najverjetneje iz okolice Ritoznoja priteče na Tabor ,malo počine pred Slavo Klavoro in trčečim korakom nadaljuje.Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Avg 07, 2005 21:35 
ej Skabier dr. Nevin deluješ mi kot en velik cepec! nekaj govoriš v tri dni...pa sploh nima smisla z temo!

vprašal sem ga kolko je montaža, da vidim, če bi kaj dosti profitiral, če bi sam montiral! sploh ne vem kaj pišeš v temo, če ne odgovarjaš na moja vprašanja! bodi drugič raje tiho!!!

če sem iz mb...ne rabim po pošti dobivat pošiljke, ker bom za benz porabo mogoče 200sit, da pridem do njega!

še enkrat...prosim vzdrži se takih in podobnih komentarjev, če nimaš kaj pametnega za povedat!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Avg 07, 2005 21:45 
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Avg 07, 2005 23:34 
@___jurcek , če si skabirja bral v slovenščini,ga nisi razumel.
Skabirja je treba zauživati v latinščini in z monitorjem obrnjenim proti steni.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Avg 07, 2005 23:56 
Citiram:
s strehe ali balkona lahko padeš!
Ena najbolj izvirnih besed v slovenščini je beseda "omahnil". Vse pove.Grd dogodek lepa beseda.Nekej podobnega imajo južnaki v besedi "kenjati" "što kenjaš" Naše "sranje" jim ne ne seže niti do goleni kamoli piščali ,kot njihov vrganj naši najbolj znani gniloživki ali jurčku.Tudi cepec je lepa beseda žal pa izumira.
Pa ne gre se norca delat iz teh fantov ,ki se imajo za nepoučene.Naj gre v špar pa naj kupi.Ko bo imel stvar doma bomo pa svetovali kako iz manj kot trideset tisoč minus dvesto sit izvleči vse o čemer dreamboks majstri maštaju.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Avg 08, 2005 9:19 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
Kako jim ni že kapnilo, da mi, ki si sami znamo pomagat, kupimo dragega dreamboxa, a njim pa naj svetujemo kako si bodo stvar zrihtali za 20.000 do maximalno 30.000 in seveda mora delati vse kar se pač kdo spomni.

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Avg 08, 2005 9:21 
Citiram:
Citiram:
s strehe ali balkona lahko padeš!
Ena najbolj izvirnih besed v slovenščini je beseda "omahnil". Vse pove.Grd dogodek lepa beseda.Nekej podobnega imajo južnaki v besedi "kenjati" "što kenjaš" Naše "sranje" jim ne ne seže niti do goleni kamoli piščali ,kot njihov vrganj naši najbolj znani gniloživki ali jurčku.Tudi cepec je lepa beseda žal pa izumira.
Pa ne gre se norca delat iz teh fantov ,ki se imajo za nepoučene.Naj gre v špar pa naj kupi.Ko bo imel stvar doma bomo pa svetovali kako iz manj kot trideset tisoč minus dvesto sit izvleči vse o čemer dreamboks majstri maštaju.
Samo golaž iz gniloživke je pa dober... :lol:


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: je ta komplet vredu?
OdgovorObjavljeno: Po Avg 08, 2005 10:29 
Citiram:
Sem iskal po internetu podatke za reciever pa ne najdem nič.
to ti lahko pove, da komplet ni dober :wink:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Avg 08, 2005 10:30 
Citiram:
Kako jim ni že kapnilo, da mi, ki si sami znamo pomagat, kupimo dragega dreamboxa, a njim pa naj svetujemo kako si bodo stvar zrihtali za 20.000 do maximalno 30.000 in seveda mora delati vse kar se pač kdo spomni.


:aplavz: :aplavz: :aplavz:


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 38 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited