Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 19:27

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 12 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Settings za Strong SRT-4355
OdgovorObjavljeno: Ne Sep 11, 2005 0:33 
Pozdravljeni!
Ali ima kdo settinge za strong SRT-4355? Danes sem namreč imel stranko, ki je hotela imeti predvsem radijske programe Beograd, Bjelina in radio B-92. Začudeno sem ugotovil, da jih na TP search ne pobere . Kasneje sem preizkusil na Humaxu 5300 in ugotovil, da je ista pesem. Na Humaxu sem rešil tako, da sem vpisal audio PID ostala dva pa sem pustil na automatiki. Vse te radijske postaje mi je najdlo in jih upisalo pod user. Pri Strongu pa je problem, ker je potrebno vpisati vse tri pide. ( A-PID, V-PID in P-PID) Za P-PID nisem ravno siguren, da je pravi ( audio in video našel na www.Lyngsat.com) Imam tudi dobri stari VACI-5400 in tukaj v EMU vidiš vse pine. Ko sem jih prepisal v Stronga na žalost ni bilo nič. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 28, 2005 21:58 
Odsoten

Pridružen: Sr Jul 27, 2005 13:36
Prispevkov: 589
Zanima me, če veste, kater sprejemnik je kompatibilen s Strong 4355e.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Okt 29, 2005 6:12 
Odsoten

Pridružen: Sr Apr 14, 2004 22:03
Prispevkov: 161
@Darkolah
Jaz sem do pred kratkim uporabljal SRT 4355E in lahko res rečem da sem bil zadovoljen z njim. Ne razumem zakaj bi moraj vnešavat PIDe ročno. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Okt 29, 2005 10:32 
Odsoten

Pridružen: Sr Jul 27, 2005 13:36
Prispevkov: 589
Pač, pri nekaterih sprejemnikih je tako, da jih je cela vrsta na enaki osnovi in se lahko menja firmware med njimi.

Ta je pač bolj bogi s podporo in me zanima, če bi vanj pasala programska podpora od tudi kakšnega drugega sprejemnika.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Okt 29, 2005 12:00 
Odsoten

Pridružen: Sr Apr 14, 2004 22:03
Prispevkov: 161
Načeloma ti ne priporočam vstavljat kakršnega drugega firmwera če ni le-ta od SRT 4355E. Je pa res, da obstajajo firmweri (sem jih zasledil na netu), za katere piše do so ta SRT 43xx. Pomeni da delajo na vse.
Pri teh mislim da ne bi smelo bit problemov.


Na vrh
   
 Naslov prispevka: srt-4355
OdgovorObjavljeno: So Okt 29, 2005 17:27 
Glede radijskih programov sem rešil in se na koncu še sam sebi malo smejal. v resnici Radio Beograd, Bjelina itd. sploh niso pravi radio ampak oddajajo svoj program na tonskem nosilcu svojega TV programa. Pritisneš torej samo tipko za izbiro jezika in izbereš TR2 pa je že radio. Očitno je tako oddajati program ceneje kot pa zakupiti transponder za radijski program. Sem pa za to porabil kar nekaj ur, pregledoval razne PID-e na koncu pa ugotovil, da je stvar smešno enostavna.
Toliko za informacijo vsem tistim, ki vas zanimajo ti programi.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jan 11, 2006 11:27 
Imam SRT 4355e s straim firmware in me zanima, kdo mi ga lahko nadgradi. Imam Magic cam modul, pa mi večkrat zmrzuje z original SLO TV kartico. Ali je kdo, ki bi mi to nadgradil, če ga pošljem? Kaj se da še "izvleči" iz tega sprejemnika ? :wink:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 02, 2006 14:13 
Zakaj ne obnoviš sprejemnika prek satelita ?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 02, 2006 20:07 
Kako? Ne znam? Zato pa sprašujem za pomoč.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Mar 10, 2006 14:37 
Citiram:
Zakaj ne obnoviš sprejemnika prek satelita ?
Prek katerega satelita. Poskusil sem HotBird in Astro, pa nikjer nič. Lhko dobim kakšna navodila, še raje, pa če mi to kdo drug naredi.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 12 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 30 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited