Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 8:24

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 53 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 6 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Mar 29, 2006 22:31 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Take tiče bi pa res lahko vsaj tule razgalili, da ne bi nategovali vsevprek, seveda če je to bilo par let nazaj.
Nekaj več let nazaj so bile to čisto normalne cene, saj so bili sprejemniki 100 in več tisočakov.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Mar 29, 2006 22:39 
edina pametna rešitev je zamenjava sprejemnika z drugim ta pravim... in nikoli več ti ne bo treba plačevat nekih "uslug" :D LP


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 30, 2006 0:28 
aha, in kateri je ta ''tapravi'' :lol:

Dreambox ? in koliko stane?

Lp,andraz

p.s.bi mogoče kdo lahko ocenil koliko je vredn aston simba 202 ?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 30, 2006 1:14 
Za simbo rabiš kabel iz rj45 na com port od pcja vmes pa pride vezje z max232 čipom podobno kot kabli za gsme. Lahko urejaš kanale in menjaš firmware na sprejemniku. Mislim pa da ta sprejemnik nima kašken "pameten" firmware, poglej malo po netu če najdeš kaj. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 30, 2006 8:35 
Odsoten

Pridružen: Ne Okt 03, 2004 14:49
Prispevkov: 827
Tudi jaz jo imam natančneje SIMBO202 z dvema režama za kartice. :) Pošteno povedano sem s sprejemnikom zadovoljen :D . Kar se pa tiče gledanja plačljivih programov sem se sprijaznil, da edina zanesljiva varijanta je uradna :( !! S temi "piratskimi" karticami je ve en k... :x , sej nikoli ne veš kolko cajta boš kaj gledal... Svojcajt si sprogramiral kartico, pa ti je trajala po cel mesec ali več. Zdaj pa edini katerega lahko še "vidiš" menja kjuče dnevno.
Bodimo, no resni :| . Kdo pa še ima čas in živce za te, povrh vsega še nelegalne :nono: , igrice. Kdor je pošten (in ima denar) bo nabavil uradno (žal trenutno le SEEMORE-jevo) karico in brez skrbi gledal kolikor je plačal!

Kar se pa tiče SIMBE, je res da je RJ45 v bistvu le priključek za com port PC in ne omrežna kot bi vsakdo mislil 8). Kaj se da trenutno gledat z njo (mislim neuradno) pa ne vem :? , saj kot sem prej omenil sem se s tem sprijaznil. Glede programiranja le te pa zaupam fantu z AVSN-ja http://www.avsn.si, ki res naštima (skoraj)vse programe ki trenutno delujejo, da se meni ni treba ja...t. No, res je, da mi računa nekje okrog 5k, a kaj morem. Za piratske reči pa ne dam niti ficka več :evil: in če se odločim kaj raje za urado!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 30, 2006 9:11 
Citiram:
Svojcajt si sprogramiral kartico, pa ti je trajala po cel mesec ali več. Zdaj pa edini katerega lahko še "vidiš" menja kjuče dnevno.
Tole ne bo čist držalo :lol:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 30, 2006 10:03 
Citiram:
Kdo pa še ima čas in živce za te, povrh vsega še nelegalne :nono: , igrice. Kdor je pošten (in ima denar) bo nabavil uradno (žal trenutno le SEEMORE-jevo) karico in brez skrbi gledal kolikor je plačal!
Pa tudi kaj več kot vidiveč se da dobiti v sloveniji, vsaj še Primiere in DigitAlb.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 30, 2006 10:29 
Odsoten

Pridružen: Ne Okt 03, 2004 14:49
Prispevkov: 827
A ja? :?
Kdo pa distribuira to za Slovenijo, oz. na koga naj se obrnem? :?:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 30, 2006 10:32 
Odsoten

Pridružen: Ne Okt 03, 2004 14:49
Prispevkov: 827
Citiram:
Citiram:
Svojcajt si sprogramiral kartico, pa ti je trajala po cel mesec ali več. Zdaj pa edini katerega lahko še "vidiš" menja kjuče dnevno.
Tole ne bo čist držalo :lol:
No, že mogoče. A z mojo SIMBO najbrž je tako. :(
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 30, 2006 14:01 
http://www.elsat.si/detail.php?id=167
http://www.elsat.si/index.php?id_skupine=95


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 53 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 6 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 24 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited