Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Ne Apr 28, 2024 1:34

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 7 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Kaon 570 - DVB podnapisi
OdgovorObjavljeno: To Avg 22, 2006 11:24 
Imam omenjeni sprejemnik za Lastovko TV, pa mi ne delajo DVB podnapisi. Na KAONMEDIA objavljajo, da naj bi za ta sprejemnik to delovalo. Iščem po net-u, pa na to temo nič ne najdem. Ali je že kdo kaj delal na tem, oziroma, mu je DVB podnapise uspelo prikazati?

Pozdrav! Tivoli


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Avg 22, 2006 15:05 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Včeraj sem opazil, da ima National Geographic DVB podnapise. V sistemskih anstavitvah moraš imeti izbrane Slo podnapise, ko si pa na programu pa mislimda stisneš rdeči gumb in izbereš Slo podnapise in to naj bi si sprejemnik zapomnil.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Avg 22, 2006 22:42 
SLO jezika ne morem nastaviti v nastavitvah, ker ga nimam na listi. Sem pogledal na SS2 kartici - National Geographic ima DVB podnapise v slovenskem, grškem in hebrejskem jeziku. Izbral sem grški jezik v nastavitvah za podnapise, pa ne deluje. Reality Ch. ima slovenski jezik, BBC Prime pa ima kar nekaj jezikov. Probal sem v češkem in italijanskem jeziku, pa tudi ne deluje. To mi da misliti, da KSC-570 ni podprt z DVB podnapisi, čeprav tako oglašujejo na web-u.
Sem že iskal novejši SW za moj HW12.01.a5, ki bi imel SLO jezik, pa je kar težka zadeva. Sem ga probal z Kaon programom sam dodati, pa mi nobeden z net-a ne dela. Napisal dva E-maila v Kaonmedio, OK, tu lahko še malo počakam, kaj če imajo gužvo?

Pozdrav! Tivoli


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Avg 23, 2006 7:10 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Sori, sem avtomatično mislil, da si Lastovka naročnik in imaš njihovega Kaona 200.
Bi pa jaz vseeno vprašal na Lj. kabel, morda imajo tam rešitev.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Avg 23, 2006 8:41 
Odsoten
Ponudnik
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:08
Prispevkov: 922
Z originalnim software je to delovalo, ostali softwari so vprašljivi glede tega, vendar nekateri ( ne spomnim se točno, kateri so to imeli , vsaj pri seemoru je delalo ) . Imaš pa na netu program CDH 4.0 , ki ti ves meni prevede v slovenščino, ne vem pa ali delajo DVB podnapisi, ker trenutno nimam nobenega Kaona.

Primož PINOSAT

_________________
Spletna trgovina : http://pinosat.ruf.si

PINOSAT, 041-266-494


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Avg 23, 2006 10:21 
Imam CDH 4.9, pa mi error meče ven. Drugače pa v sprejemniku uporabljam original SW 13.05.03 in pa 02.00.00 (da sem testiral). Ne uporabljam SW, ki so mu dodani ključi za razne pakete.
Imam neko informacijo, da so tudi od Lastovke Kaon-i upgredirani za DVB podnapise.

Tivoli


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 08, 2006 8:08 
Pozdravljeni!

Imam zadevo urejeno. So mi iz KAONMEDIE poslali nadgradnjo, pa še slovenski jezik so dodali. Eno majhno napakico sem opazil in jih kontaktiral nazaj. Ă


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 7 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 18 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited