Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 22:30

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 4 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: KAON 575
OdgovorObjavljeno: Ne Jan 14, 2007 22:47 
Imam šest mesecev star KAON 575.
Danes zvečer sem gledal en film na ORF1 in sredi filma je kar ven vrglo. Sem mislil ok je KAON zmrznil sem ga izklopil iz elektrike in nato priklopil nazaj. Vendar se nič ne zgodi oz. na ekranu kaže , linein, 0, off, linein, f (Narobe obrnjen). Skratka kar brez logike, pa sam ves čas neki preklapljal linein. Ne dela pa niti osnovni meni, da bi lahko kaj videl na ekranu. Samo na displaju od recieverja se stalno neki kaže ampak nič kar bi videl že do sedaj. A obstaja kakšna možnost, da ga lahko resetiram ali kaj poskusim narediti.

Prosim, če kdo ve kakšen odgovor bi bil zelo hvaležen, ker zadnje čase sem se ubadal še z eno setalitsko (sicer v drugi hiši; nima nobene veze s to.) in bi ne moril rad zopet prodajalca, ker me ima že sigurno zvrhano glavo, čeprav dejansko nisem bil jaz nič kriv.

Hvala.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jan 15, 2007 7:25 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Predlagam, da vseeno moriš prodajalca. Sprejemnik je še v garanciji. Ali pa servis.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jan 15, 2007 7:37 
Citiram:
Predlagam, da vseeno moriš prodajalca. Sprejemnik je še v garanciji. Ali pa servis.
Tudi jaz se strinjam s Sadjevcem.
Razen,če nisi že sam kaj počenjal z sprejmnikom


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jan 15, 2007 7:58 
Na KAON-u je sicer programska oprema, ki omogoča EMU, drugače pa nič. Ampak ta je naložena že od začetka in na njega že celo par mesecev nisem naložil oz. vpisal niti nobenega ključa. Tako, da software ne more biti kriv oz. to da bi kaj zamočil pri kakšnem updatu.

Drugače pa ko ga užgem najprej napiše linein, nato polovico 8 in nato off ter to skos ponavlja v nedogled. Dalinec vsaj vidno ne reagira oz. če na njega pritiskam po nekaj časa napiše na displaju še F in nato spet zgoraj omenjeni cikel. Poskusil sem tudi brez antene samo reciever v elektriko in dela isto.

Kam pa bi lahko dal KAONA dugače na servis in če se sploh splača. A obstaja še kakšen boljši sprejemnik kot ta za približno isto ceno in omogoča tudi gledanje slo, orf, easytv...


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 4 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 23 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited