Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Sr Jun 05, 2024 2:03

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 119 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 512 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Maj 18, 2004 19:26 
Pojdi windows>System32>dxdiag.exe - pa boš videl kaj maš

dx9b se splača imeti če ga nimaš ga zloudaj.Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Maj 18, 2004 20:58 
Meni tale ALT-DVB ne dela ok :-( Dela edino Elecardov graf, ki pa je hroščat, saj mi pri preklopu kanalov prej ali slej naredi sliko slabo, črte se nekaj mešajo, kot pri analognem Sky kodiranju :-)

Filtre imam registrirane, SkyView mi deluje, tukaj pa ne. Filtre lahko odprem z Graf Edit, kar pomeni da bi morali delati, kajne? Pa ne deluje. Registriral se tisti av, imam DX9.0b itd...

Ne vem no, windows so 2000.

J


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Maj 18, 2004 21:23 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Saj sem že napisal, da sem inštaliral DX9.0b.
Sedajle sem še zamenjal (standardne v pečirane driverje za SS2 -ful DiSEqC), pa še vedno isto. Ko poženem ni slike, ko v standardnem graphu naredim filter z elecardom se slika pojavi a počasi obmrzne.
Tona ne spravim skupaj - Moonlight odio decoder ne paše na demux, drugega pa ne najdem.
Ko slika obstane je ne dobim niti v ProgDVB-ju, zato moram mašino reštartat. In kako naj potem kaj probavam, če mi v par sekundah ne dela tudi tisto, kar je delalo že leta.

A bi se kdo usmilil in mi poslal delujoč BasicGraf in mi povedal keri kurčevi filtri so not - najbolje kar sliko GraphEdita.

_________________
10km SV od Kranja (na robu ravnine ob vznožju Krvavca) koordinati 14.45386 in 46.26856
Home made sprejem DVB-C Krim
Ati Radeon HD 4350 ful HW h.264 dekodiranje (0% CPU)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Maj 18, 2004 23:06 
Hja, tudi osebno sem se kar nekaj časa matral, da bi upogonil ta ALT-dvb, pa mi nikakor ni uspevalo. Poskušal sem z privzetimi grafi in opazil, da mi deluje le Intervideov graf. Probal sem ga odpret z grapheditom in ga zamenjati z elecard ali sonicovim, ampak se je vse končalo s sesutjem programa. Poleg tega mi ni uspelo najti lastnosti (nastavitve) za posamezen filter. In ker je bilo problemo še pa še sem se odločil, za vrnitev na Skyview, ki mi deluje z vsemi grafi in je eden najbolj stabilnih programov za SS2 pa še SHLCrypt zaFree XTV je podprt. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Maj 18, 2004 23:26 
Ja še to projbate:
Kodeke ,ki jih uporabljam so bili zraven programa DVB magic.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Maj 18, 2004 23:43 
http://dvb-upload.com/index.php?action= ... d&pid=7261


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Maj 19, 2004 7:14 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Zvečer ni bilo časa, da bi probal, bi bilo pa lahko to, da rabim intervideov dekoder, čeprav je veliko takih, ki pravijo, da jim dela z elecardom. Kje ga dobim, ali je še kaka druga možnost razen WinDVD-ja, v katerem je - verjetno bo Trial dovolj. Nalaganje vseh mogočih softov pri videu ponavadi nič dobrega ne naredi.

Sicer pa, če Alt-DVB nima možnosti preklopa med sateliti istočasno z menjavo programov, potem itak nimam kaj početi z njim. Za vsak prehod na drug satelit izbrati satelit, nato pa šele program. Kaj če mi potem hitrost programa, če je pa vse skupaj veliko počasneje.
Pravkar sem skup spravil sistem DiSEqC-jev za 7 LNB-jev in sedaj naj bi preklapljal na roke - sicer z DiSEqC ukazi ampak s klikanjem po programu.

_________________
10km SV od Kranja (na robu ravnine ob vznožju Krvavca) koordinati 14.45386 in 46.26856
Home made sprejem DVB-C Krim
Ati Radeon HD 4350 ful HW h.264 dekodiranje (0% CPU)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Maj 19, 2004 11:32 
Ja če imaš motor ALT-DVB ni dober, ker moraš z miško klikati po satelitih. Pogrešam nekaj takega, kar ima SkyView, torej globalni favourites, kjer menjam kanale, sateliti se pa sami menjajo, torej če je potrebno se pač zavrti motor ali preklopi Disecq.

Jerry


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Maj 19, 2004 13:59 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Tudi če nimaš motorja, moraš klikat - če prav vem in če maš 7 satelitov, samo na klikanju satelitov izgubiš kup časa, pa še izbira žanrov ali vklop - izklop favoritov. Tu mač.

_________________
10km SV od Kranja (na robu ravnine ob vznožju Krvavca) koordinati 14.45386 in 46.26856
Home made sprejem DVB-C Krim
Ati Radeon HD 4350 ful HW h.264 dekodiranje (0% CPU)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Maj 19, 2004 15:05 
Ja seveda, motor gor ali dol, če imaš switch prav tako. No, če lahko gledaš samo en satelit je pa tako vseeno...

Jaz zdaj uporabljam SkyView, je edini program ki kolikor toliko laufa tudi glede motorja... Ampak EPG in številke kanalov ne gredo čez overlay, tako da sem ravno predelal enega Athlona v sprejemnik in ga dal pod mizo... Računalnik ki ga moram imeti na 800 X 600 na 50Hz pač ne služi čemu drugemu kot potem da gledam Sat TV preko TV-ja :-)

Z Ati Remote Wonderjem se pa peljem gor in dol po skupnih favourites iz vseh satelitov, pa je kar ok. Samo teli grafi me še vedno nekaj jeb..... Včasih zmerzne, če pa dela, potem dela super. Very fast switching in tako hitro preklaplja kot pri FTA kanaloh, ne morem verjeti. EPS kaže spored, bolje kot vsak sprejemnik (kar sem jih videl pač)...

Jerry


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 119 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 512 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited