Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Pe Maj 17, 2024 16:51

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 21 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Sky-View
OdgovorObjavljeno: Po Apr 19, 2004 7:26 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Bilo bi lepo, da se na enem mestu začnejo zbirati vaši nasveti, mnenja in linki glede programa Sky-View. Moje vprašanje pa je, ali ta program deluje na osnovi DVB Core driverjev.


Zadnjič spremenil Tehnicni, dne Po Jun 07, 2004 21:46, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Apr 19, 2004 12:02 
SkyView mi fino deluje s SS2, res enkratno, edino... Yanksee mi enkrat potegne, drugič pa ne, včasih vidim vse kodirane kanale, potem spet nobenega. In ko nobenega ne vidim, tudi Yanksee monitor ne prikaže nobenih številk, skratka vse je prazno. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Apr 19, 2004 14:05 
Stvar je zelo enostavna ;RudeBwai
se je naredil gluhega in ne uploadada predzadnje verzije.A kdo ve ,kje se le ta še dobi?¸
Radi bi tisto verzijo,ki TEBI dela.Zadnjih vezij "5" dobimo na home page.


Zadnjič spremenil gzii, dne Sr Apr 21, 2004 7:58, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Apr 19, 2004 14:09 
@ jerry2
če hočeš ,imam vezijo iz enega leta nazaj- tam vse dela,z omejitvami takratnega softa.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Apr 19, 2004 14:10 
Ja fino bi prosil...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Apr 21, 2004 2:20 
Fantje, ne me takoj obtožit. Pač nimam tolko časa, da bi lahko sproti spremljal vse kar se menite. No tule je še enkrat naslov, kjer dobite zadnjo verzijo. Ne vem, ampak meni ta program edini laufa kot je treba, brez zgoraj opisanih problemov. Kar se pa tiče uploada, pa mi naj nekdo pove kje oz. kako lahko to naredim.

http://www.republika.pl/skyview/

Aja, Tehnični, DVBCore je zgodba myTheatre-a in njegovih klonov, Skyview pa deluje na bazi SkyAVC.ax datoteke, ki je hkrati DS filter in se v strukturi grafa pojavi kot "source". Skratka vsi grafi za Skyview delujejo na bazi SkyAVC-ja, zadnjo verzijo pa dobite na zgornjem linku. Gre za program, ki je popolnoma izviren (avtor: Marijan Ficek), njegovo SkyAVC pa uporabljata tudi plačljivi DVBviewer in DVBPortal. DVBviewer je baje kar posrečen program, vendar ga nisem imel priložnost sprobat (samo zastonjsko verzijo), ki pa ima popolnoma omejene možnosti. DVBPortal pa mi nikakor ni všeč.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Maj 10, 2004 11:35 
_666kb_EXE oprosti, ampak meni delujejo vse verzije, ki se trenutno updatajo. Zato se mi zdi brez veze, da ti pošiljam nekaj, kar si lahko sam downloadaš na Marfijevi domači strani. Zanima pa me če ti ta tunning pri vseh kodiranih zašteka ali samo pri nekaterih. Jaz si namreč dokaj redno updatam SID-cache in nimam problemov. Možno je tudi, da ti ne štimajo nastavitve v yankse, pa tazadnji ključ je dobro imeti. En od možnih problemov so tudi filtri in grafi, ki jih uporabljaš. Opazil sem, da se pri uporabi določenih zgodi prav to, kar si ti opisal (tunning v nedogled), ampak zanimivo ne pri vseh kanalih (????). Osebno prisegam na deinterlacani Sonic za video in intervideo ali Moonlight Odio za audio.

Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Maj 10, 2004 12:55 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Tale Poljščina mi dela probleme.
Ă

_________________
10km SV od Kranja (na robu ravnine ob vznožju Krvavca) koordinati 14.45386 in 46.26856
Home made sprejem DVB-C Krim
Ati Radeon HD 4350 ful HW h.264 dekodiranje (0% CPU)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Maj 10, 2004 22:18 
Res je, sicer je pa sam program v angleščini tako da ni težav. Tehnični, prav imaš; v Zipani datoteki je polna različica z .msi intalerjem, za zadnjo verzijo pa je treba še en download skyview. exe fajla, ki ga potem nadomestiš z verzijo iz instalacije. in še na Source datoteko ne smeš pozabiti (SkyAVC.ax - zadnjo) in jo registrirati.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Maj 10, 2004 23:13 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Jaz sem pravkar pognal msi instaler, zagnal nastalo instalacijo in slika se je pojavila brez kakršne koli registracije SkyAVC.ax
Celo več, dvoklik na te .ax fajle mi ne naredi nič oziroma Winsom ni jasno kaj hočem oziroma s katerim softom naj stvar poženem.

Samo cela stvar je podobno počasna kot ProgDVB, tako da ne vem kaj bi pridobil.

_________________
10km SV od Kranja (na robu ravnine ob vznožju Krvavca) koordinati 14.45386 in 46.26856
Home made sprejem DVB-C Krim
Ati Radeon HD 4350 ful HW h.264 dekodiranje (0% CPU)


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 21 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited