Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Apr 25, 2024 22:48

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 58 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 6 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 25, 2006 13:13 
Živjo nedelajo programi multivision ,tps,itd. Ka
bel en je od cavela,drugi ni pobakren je taprav baker notri san pa nic na njeme ne pise.kabel je dolg približno 25do30 m.Ja a se da to kje naštimat Kzdej sem probu progdvb pa isto.Zdej se mi pa še to dogaja če isklopim sprejemnik pa noče nekaterih programov sloh odpret prižgem dela vse. Sem ze čist na konc z živci.Kej tazga pa še nisem doživu.Lep pozdra


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 25, 2006 23:43 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
To ni še nič :)
Najprej zamenjaj izhoda na LNB-ju, nato pa že enkrat poglej na kateri polarizaciji so kanali, ki ne delajo, znala pa bi biti važna tudi frekvenca, je le ta nad ali pod 11700.
Ko izklopiš sprejemnik, se LNB začne napajati iz SS2 in zato napetost pade in morda zato ne preklopi več na H. Je pa alhko tudi LNB v okvari, zato zamenjaj izhoda med sabo.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jul 26, 2006 10:21 
Aizhoda na lnbju tako da zamenjam kable


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jul 26, 2006 11:25 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Tako ja, sem tudi sam najprej mislil da napišem "zamenjaj kabla", pa sem se bal, da boš kabla vlekel iz stene :)

Pa daj že enkrat poglej na katerih frekvencah in polarizaciji te zeza.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jul 26, 2006 15:16 
To je pa mal težko moram pa anteno cist udšravfat,da pridem do glave kar se mi pa zdele res neda mam tko smotan postavljen kroznik.tud če ga cist k seb ubrnem ne morem pridt do glave. vseno hvala.Bom k bom mol več volje do to nardim. Ja ampak k sem tam priklopu sprejemnik so bili vsi programi.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jul 26, 2006 15:19 
Abi kaksen dajsek pomagu.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jul 26, 2006 15:40 
H polarizacija ne dela.ampak zdele sem porajtu da siggnal se pokaže ne veliko. Ampak tudi takoj izgine.pa se to me zanima a mogoce ves kok pa stane SS1 pa ke se jo da dobit. K is tole vidm da nebom pršu nikol do dna .


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jul 26, 2006 15:58 
Odsoten

Pridružen: Po Jan 03, 2005 12:36
Prispevkov: 463
...a računalnika pa ne moreš zamenjat (prestavit) s sprejemnikom ali obratno in tudi če boš kupil ss1 ti to veliko ne spremeni situacije, najprej probaj zamenjat lnb pa magar če za test en navaden lnb priklopiš samo na ss2 pa boš videl rezultat :wink:
LP
Peter


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jul 26, 2006 17:48 
ker pa je dober lnb z 0,3 tega bi vzel ce bom že menjal pa kok je cena invacom. sharp,sky buster ce sploh obstaja.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jul 26, 2006 19:45 
ss1 je zakon.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 58 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 6 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited