Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 15:22

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 23 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Dec 12, 2006 20:19 
Citiram:
Probaj AltDVB. Meni je veliko bolj všeč in teletekst podnapisi tudi delajo. Boš pa imel malo dela, preden boš nastavil vse filtre, ampak vsak se je še prebil skozi to. Jaz uporabljam samo še njega.
Jaz sem ga neki uporablju,pa sem se kmalu vrnu k Prog-u....slabša slika,nestabilnost
in nepregledni "favoriti" so me kar kmalu odvrnil od njega :wink:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Dec 12, 2006 20:37 
Odsoten

Pridružen: Po Jan 03, 2005 12:36
Prispevkov: 463
@16, greš na settings, audio in video, klik na directshow, izbereš video render-sem že pozabil a mislim da sem izbral progDVB videorender, pa če program podpira podnapise bi moral delat

LP


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Dec 12, 2006 22:11 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Citiram:
Citiram:
Probaj AltDVB. Meni je veliko bolj všeč in teletekst podnapisi tudi delajo. Boš pa imel malo dela, preden boš nastavil vse filtre, ampak vsak se je še prebil skozi to. Jaz uporabljam samo še njega.
Jaz sem ga neki uporablju,pa sem se kmalu vrnu k Prog-u....slabša slika,nestabilnost
in nepregledni "favoriti" so me kar kmalu odvrnil od njega :wink:
Zanimivo. Jaz bi trdil ravno kontra. Precej bolj stabilen, nikoli ne zamrzne, bistveno hitrejši preklopi in, slika je na njem tekoča, na Progu pa mi gre včasih malo "po slajdih".


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Dec 13, 2006 1:16 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
antonov ti si pa ornk zamešal stvari ali pa ti PC ne mara Alta :D :lol: :D

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Dec 13, 2006 7:37 
Citiram:
antonov ti si pa ornk zamešal stvari ali pa ti PC ne mara Alta :D :lol: :D
Tu sem zraven njega še eden!
Izgleda nisem dovolčj pameten, da bi mi ta beštja proradila in to na dveh pcih s popolnoma drugim harverjem. Moja edina možnost je da bom organiziral plačan izlet strokovnjaku. :( :x Zaradi tega alta mi je do sedaj še najboljše uspelo samo s*ukanje windowsov s kodeki, zato se z njim ubadam samo še takrat, tik pred novo inštalacijo sistema.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Dec 13, 2006 15:43 
Citiram:
@16, greš na settings, audio in video, klik na directshow, izbereš video render-sem že pozabil a mislim da sem izbral progDVB videorender, pa če program podpira podnapise bi moral delat

LP
Probal sem oboje, a tebi dela. Ce ti te prosim, da mi ga posljes


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Dec 13, 2006 16:54 
Odsoten

Pridružen: Po Jan 03, 2005 12:36
Prispevkov: 463
zaradi selitve sem trenutno brez satelitske tako da....je pa delalo ko so bili jugo paketi testno odprti, moraš pa vedeti da mora program kateri oddaja podpirati podnapise, teh je pa zelo malo


kar pa se tiče alta, men tudi prog bolj sede nobenih težav pri inštalaciji, vrtenju motorja, z altom pa sem imel samo zajebancijo, pa nimam časa se z njim zaj.... je bila pa res lepša slika pa pip je tudi deloval.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Dec 13, 2006 17:23 
Ja razumem, racunalnik pa je se vedno ostal tak kot je, ane, tako, da lepo prosim ... Aja, a si progdvb uninstasov in sel na kabelsko ali kako


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Dec 13, 2006 21:24 
Citiram:
antonov ti si pa ornk zamešal stvari ali pa ti PC ne mara Alta :D :lol: :D
OK janton,pa mi ti povej,zakaj mi zvoka zmanjka,ko prešaltam par kanalov :evil:
Je že res ,da hitreje preklaplja in tud motor zavrti hitreje,ampak preden najdeš
kakšen kanal iz favoritov... :roll:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Dec 13, 2006 22:59 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Z Altom vse najdeš bistveno hitreje, imaš več načinov iskanja, žanri, favoriti, del imena...
Sploh pa 4 nivoji razvrščanja. Progi je srednjeveški kar se iskanja in izbiranja programov tiče.
Ko vse to izprobaš imaš vsak kanal v 3 sekundah, pri Progiju pa me po četrt minute mine ko iščem Slo na HB.

Glede zvoka pa probaj drugo kombinacijo video, audio, renderer... desni klik na ekran


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 23 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 31 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited