Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 15:15

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 105 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 4 511 Naslednja
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 02, 2004 9:12 
Zivjo!
Ali je ze kdo probal downloadati iz EON-a najnovejse DVD filme z vsemi dodatki (okoli 5 DVD-jev dnevno lahko donwloadate), izbrisanimi scenami, najnovejse PS2 / XBOX / GC / PC igre (okoli 5 iger dnevno lahko downloadate), razni novi software....? Ves postopek sem opisal v novem Telstaru-naj omenim, da na Upload/Download centru se ni bilo opaziti veliko novih prijavljenih clanov-no saj smo sele drugega ta mesec-ampak samo da malo povem, ker ste me takrat vsi preko maila in sporocil sprasevali glede fza in efa kljucev-kaj z njimi-se placali bi za omenjeni download, samo da bi vam stvar "zalavfala". :D . Stvar je znana :D . (hitro po Telstar :P :twisted: :P ) Naj omenim, da so downloadane igre, DVD filmi, divxi itd. namenjeni samo predogledu oz. za izposojo in z downloadom le teh potrjujete da imate dolocen/o igro film doma ali ga nameravate kupiti in se ne morete odlociti :D . :D -ali pa ste tiho pa igro preigrate :D film pa pogledate :D in uzivate :D :D :D :D .
Lep pozdrav


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 02, 2004 11:28 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:06
Prispevkov: 1748
ne ne in ne...kupim telstar, samo ta mesec bom pa resno premislil, ce ga bom...predlagam pdf datoteko samo za clanek...!!!

kako je pa sploh prslo do objave? jst sm mislu, da se te stvari ne smejo vec delat...

aja...poanta je to, da preprosto ni by common board rules, da se znanje drzi za zaprtimi vrati...v tem primeru je bolje biti tiho ali pa ponuditi alternativo...

pa brez zamere kdorkoli, sej vem, da me bodo zihr kregal :lol:

_________________
In and Out


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 02, 2004 11:31 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:06
Prispevkov: 1748
aja...pa itaq, da bom kupu telstar :)

_________________
In and Out


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 02, 2004 11:53 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
pdf :lol: :lol:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 02, 2004 12:09 
Odsoten

Pridružen: Po Feb 23, 2004 7:55
Prispevkov: 1313
pdf prosim, saj kupim tudi revijo, pa imam več časa za računalnikom, kot za branje v gugalniku, je treba delat (rekel Smolar)
Slika


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 02, 2004 12:44 
Kupit bo treba revijo-490SIT! :twisted:
Ce pa kdo hoce PDF ga pa nikjer ne bo dobil-no morda za 10000SIT :P :lol: :lol: !
Lep pozdrav


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 02, 2004 13:00 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:06
Prispevkov: 1748
razocaran :(

_________________
In and Out


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 02, 2004 14:14 
Odsoten

Pridružen: Po Feb 23, 2004 7:55
Prispevkov: 1313
Bom pa sam naredil pdf iz svojega izvoda revije (ma se hecam :wink:, preveč dela s skeniranjem. )


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 02, 2004 15:36 
Razočaran sem nad člankom. Ali sem butast ali pa zadeva ni napisana preveč precizno...

Zataknilo se mi je recimo že pri Setup4PC ki ga uporabljam oz. imam inštaliranega...

Imam notri žal samo frekvencoo 11449, 11513 pa ne. Kam jo moram dodati? Kot transponder settings, pod program manegement ali kam? Problem je, ker ko hočem dodati novo frekvenco ne morem potrditi. Vedno napiše: Transponder entry should be between 0 and 0. Enako tudi če editiram tisti frekvenco, ki je notri (11449). Kje je vic?

Dalj pa še nisem prišel. Aja, na http naslovu v reviji ni dadotek več. Oz manjka tisti setup.exe :-(

Brez zamere, ampak zdi se mi, da je članek ali za strokovnjake ali pa je bil prostor pač malo preveč omejen, da bi se lahko tako napisalo, kot je treba :-(

PS - To je samo moje osebno mnenje.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 02, 2004 16:12 
:(


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 105 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 4 511 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 31 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited