Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 13:47

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 17 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Dec 12, 2004 0:41 
http://www.opensky.net/OSClient/OPENSKY ... _users.exe

http://www.jowo.pondi.hr/OSloader.rar
http://www.jowo.pondi.hr/STkeys.rar

Evo to je vse kar rabte za Sattorent, novi eon/broadsat beta klient !

Po instalaciji zaženite programe po istem vrstnem redu kot so linki, OSLoader pa kopirajte v OPENSKY_1.6 folder in ga od tam startajte ! :)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Dec 15, 2004 17:21 
Hi mene pa zanima kak ta reč deluje?sem si vse dol potegno pa gre vse zalavfat.pol pa ne vem če dela prav ker prej z FDSreceiverjem mi je en kanal z lavfav okrok 2,000.0 Kb/s zaj pa vse skup lavfa z 0,500.0 Kb/s.
je treba še kaj drugega spremenit al pa tiste ključe kam vnest?


Zadnjič spremenil KoJn, dne Sr Dec 15, 2004 17:25, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Dec 15, 2004 17:28 
Ali kaj kopij originala DVDjev dol leti oz. DVD5 ?
Lep pozdrav


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Dec 15, 2004 17:39 
čisto nič trenutno ni videt je pa 90% vsega kar je gor zaklenjeno mas pa polno malih špilov pa kakih programčkov vse ka je pa konkretno je pa zaklenjeno.


MEN PA ŠE VEDNO ZANIMA ZAKA JE TISTI PROGRAM ZRAVN SAT_TORENT_KEYS KO TI MEĂ


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Božića bo konec z darili!
OdgovorObjavljeno: To Dec 21, 2004 16:50 
Kaj bomo, ko crkne še ta zadnji open OSLoader. Bo naročnina na Broadsatu zadoščala za nadaljevanje downloada iz mape Other ali nam bodo zagrenile življenje *boc in *crp datoteke, ki bodo preplavile in izrinile free download?

Kot kaže imamo tudi slovenci push****group (prišlo je nekaj slovenske robe-OPENSKY)


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Opensky noče delati
OdgovorObjavljeno: Pe Dec 24, 2004 10:02 
Po instalaciji opanskya je v setingu od klienta user right=Void security Token 1.0 i OSToken 1.0 eden je zelene barve, drugi pa kaze da ni aktiven - Caos je rdeč.
V vseh navodilih piše da bi morala biti oba zelena a nikakor ne morem tega narediti. Vse sem že 20x reinstaliral...pa nič.
STkeys lepo pokaže vse kjuče.
Videl sem na nekih forumih, da imjo tudi drugi te probleme pa nobenega odgovora.
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Dec 26, 2004 11:10 
Zdaj je ze prepozno, ampak mogoce za naprej, ce se pojavi nov OSloader gre takole: instaliraj osclient16 in ga ne zaganjaj. Dodaj stkeys in osloader v isti direktorij. Pozeni osloader in sele nato stkeys. Ne izbiraj si datotek iz other ampak pusti vse pri miru, da po snema, kar pac snema.

Ce ima kdo probleme, da mu samo kreira prazne direktorije oz. je v njih file pk_info.os, se po mojih izkusnjah to resi z novimi driverji za ss2.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 17 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited