Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 7:44

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 56 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 6
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jun 06, 2004 23:28 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Ne Jan 18, 2004 11:22
Prispevkov: 112
Pa saj tak nujno tut ni... sem mislo ce se bo slucajno loadalo da morate opozorit... ker drgac tak mam Red Hat 7.3 doma, tak da se ne mudi extra :D


Evo mi ze downloada Kill Bill... Pa sem dal da mi decrypta fajl Kill.Bill.Volume1.720p.HDTV-Absinth.disc1.r60.tff pa mi ga je, samo zdaj se pa ne da odpret v RAR-u... Whats wrong?


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Fza in efa datoteke brezplacno
OdgovorObjavljeno: To Jun 08, 2004 8:23 
Ali je mozno, da so teli dvd filmi in igre iz tega hrvaskega upload centra-ki ste ga napisali totalni fejki-ker meni dvd film downloada-vse datoteke, ki so za download brez napak, potem pa zacne film iz rar datotek razsirjevati na disk in mi naredi samo nfo datoteko ali readme z opisom filma, filma pa ni od nikoder-se je komu zgodilo enako? Aja pozabil sem povedati, da s tistimi kljuci, ki pa jih dobim iz skyneta-te mi pa delujejo brez tezav.
Lep pozdrav


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 09, 2004 0:12 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Ne Jan 18, 2004 11:22
Prispevkov: 112
Nejc0 pojma nimam :) Pa tam so eni fza fajli, ko not nič pametnega ne piše, samo izzivlja se en malo z kletvicami...
Em, btw, zakaj noben več ne uploada kakšnih ključev na un tvoj upload?
Aja pa jutri se bo downloadal Windows Longhorn (če ni mel spet uni zlikovec prstov vmes pa kaj poneverjal...)


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Fza in efa datoteke brezplacno
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 09, 2004 11:41 
Ja longhorn pa bo red downloadan-ampak ali je celoten longhorn ze narejen :oops: .
Lep pozdrav


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 09, 2004 15:06 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Ne Jan 18, 2004 11:22
Prispevkov: 112
Ja to je verjetno tista beta verzija, ki je bla ukradena... No meni je ni zloadalo, ker sem 2 minuti prepozno nazaj vsaltal kompjuter... damn!


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Fza in efa datoteke brezplacno
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 09, 2004 15:11 
Zivjo!
Ne se sekirat kljuc je bil totalen ponaredek-downloadalo je skoraj vse datoteke-15 pa jih je avtomatsko ateon izpustil, tako da je mel spet tisti k*****i hrvat neke prste vmes.
Lep pozdrav


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 56 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 6

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 28 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited