Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je To Maj 14, 2024 16:27

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 14 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Začetek pač.......
OdgovorObjavljeno: Pe Avg 26, 2005 20:44 
Že leta "trpim" od tistega kar mi moja sobna antena ulovi. Prebral sem že o Dreambox-u, Humaxu, ss2........ Koliko bi moral približno seči v žep, da bi lahko užival v gledanju prek satelita in te kartice. Cena me zanima predvsem zaradi drugih možnosti kot sta kabelska in SIOL-TV.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Avg 26, 2005 20:52 
vecina tukajsnjih aktivnih forumasov se daje z satelitsko predvsem iz veselja in raziskovanja.zato cena zanas ni poglavitna , ce pa je zate potem je res najbolsa resitev kabel . uklopis in 100%gledas.... :shock:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Avg 26, 2005 21:13 
začeti se da z približno 20000sit ..........


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Avg 26, 2005 21:41 
če imaš soliden računalnik je za začetek najboljše kupiti ss2.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Avg 26, 2005 22:48 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Kabelska je zastarel sistem, frekvenčno omejen. SiOL tv lahko gledaš samo na enem TV. Satelitski sistem pa ponuja največ, a je tudi najdražji. Kakšen soliden sistem, pa dobiš že za kakšnih 60 k sit plus nekaj za montažo.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Avg 28, 2005 13:00 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:06
Prispevkov: 1748
jah jaz morem sedaj navijati za nase ;) torej priporocam siol tv...navedi podatke, pa ti preverimo ce je izgradnja mozna...

_________________
In and Out


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Avg 29, 2005 7:14 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
PA ne da si v službi pri njih :)

Fanta zanima satelitska, na satelitskem forumu pa mu priporočate vse ostalo - da ostanem v stilu še tole: Preveri, če boš lahko dobil kako DMMDS (recimo LastovkaTV) ponudbo, ki obeta največ.

Sicer pa če za silo obvladaš računalnike in imaš mašino blizu 1GHz in naprej, potem si omisli SS2, počasi boš spoznal vse čare spremljanja satelitov in lahko boš sistem nadgradil s kakim Dreamboxem ali pa ti bo vse dojadilo in boš prešel na kaj drugega, sateliti ti bodo pa za popestritev ali morda lovljenje kakih redkih stvari, ki jih na kabli, SiolTV-ju in Lastovkah nikoli ne bo.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Avg 30, 2005 11:48 
Citiram:
jah jaz morem sedaj navijati za nase ;) torej priporocam siol tv...navedi podatke, pa ti preverimo ce je izgradnja mozna...
Približno pol leta nazaj izgradnja Siol TV še ni bila mogoča. So pa "zagotovili", da bo v 1letu pokrita vsa slovenija. Nahajam se približno 1km stran od Ajdovščine.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Avg 30, 2005 12:16 
Citiram:
PA ne da si v službi pri njih :)

Fanta zanima satelitska, na satelitskem forumu pa mu priporočate vse ostalo - da ostanem v stilu še tole: Preveri, če boš lahko dobil kako DMMDS (recimo LastovkaTV) ponudbo, ki obeta največ.

Sicer pa če za silo obvladaš računalnike in imaš mašino blizu 1GHz in naprej, potem si omisli SS2, počasi boš spoznal vse čare spremljanja satelitov in lahko boš sistem nadgradil s kakim Dreamboxem ali pa ti bo vse dojadilo in boš prešel na kaj drugega, sateliti ti bodo pa za popestritev ali morda lovljenje kakih redkih stvari, ki jih na kabli, SiolTV-ju in Lastovkah nikoli ne bo.
Lastim si povsem nov in zmogljiv računalnik tako, da glede zahtev SS2 ni problemov.
Zaradi lege bogu za hrbtom najbrž odpade LastovkaTV in podobno.
Imam tudi starejšo satelitsko anteno(stara pa je dobrih 10 let) pa me zanima, če je še uporabna za "eksperimentiranje".


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Avg 30, 2005 13:20 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Citiram:
Imam tudi starejšo satelitsko anteno(stara pa je dobrih 10 let) pa me zanima, če je še uporabna za "eksperimentiranje".
Ă


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 14 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 21 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited