Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Pe Maj 10, 2024 10:05

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 37 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Sep 21, 2005 19:05 
Mislim ej, kaj pa ti blodiš tu. Sej me ne briga kaj si ti in kdaj drkaš. Jaz sem vprašal za določene programe ne za te tvoje neumnosti. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Sep 21, 2005 19:08 
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Sep 21, 2005 19:16 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Srbski Pink je na HotBirdu, ta na Astri pa je nekaj francoskega. Kakšen pa je njihov program pa ne vem.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Sep 21, 2005 20:37 
na HB imajo srbi 2 pinka (plus in extra) potrebna original kartica
v paketu tps na HB je tudi en pink, ki ima čez dan čisto normalen program ponoči pa :oops: za gledanje je pa treba malo iznajdljivosti :wink:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Sep 21, 2005 20:53 
[quote="roman600"]Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Sep 21, 2005 21:21 
Mi lahko kdo pojasni kaj so to tps programi. In to v paketu- recimo polsat al kaj podobnega. Dosti teh kratic inbesed vas mačkov ne razumem dobro. Brez zamere vsi nekje začnemo zato bi rad če vsaj tu v začetniških vprašanjih če se da nam ki ne štekamo malo bolj po domače pišete te kratice.Pa hvala vsem, brez vačega foruma ss2 nebi bla kar je ;-)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Sep 21, 2005 21:24 
[quote="roman600"]Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Sep 21, 2005 21:28 
Citiram:
Mi lahko kdo pojasni kaj so to tps programi. In to v paketu- recimo polsat al kaj podobnega. Dosti teh kratic inbesed vas mačkov ne razumem dobro. Brez zamere vsi nekje začnemo zato bi rad če vsaj tu v začetniških vprašanjih če se da nam ki ne štekamo malo bolj po domače pišete te kratice.Pa hvala vsem, brez vačega foruma ss2 nebi bla kar je ;-)
tps je pac nek paket enega ponudnika kot naprimer sky ali premiere ali polsat....in ta paket vsebuje doloceno stevilo kodiranih in tudi kaksnega nekodiranega programa


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Sep 21, 2005 22:51 
[quote="Gizmo"][quote="roman600"]Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Sep 21, 2005 23:48 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Gizmo je bil za moj okus prava milina, saj je pisal o svojih najglobjih občutkih, romana600 je pa po moje še zemlja žalostna, ker ga mora nosit.

To je samo moje mnenje in vsako pogromaštvo bo zame znak primitivizma in ne bom reagiral.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 37 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 38 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited