Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je To Maj 14, 2024 3:51

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 3 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: kakšen digitalni sat. sistem
OdgovorObjavljeno: Sr Sep 28, 2005 16:11 
sem začetnica in sem doma na preiferiji kjer ni drugega kot 4 programi na TV...1) Kupila bi dig. sat. sitem, ne predrag ne prepoceni..nekaj podobnega kar lahko gledaš na kabelski(znanstvene oddaje, filme z podnapisi, musko,SNN, šport..), kaj svetujete?..2)Ko se pogovarjaš z ponudniki ti vsak pove drugače...(z motorjem sat. sistem, brez motorja in 4 glave, kartico....res ne vem kaj)...nekaj sem že prebrala na tem forumu ampak osnov mi ni še uspelo najti...kabelsko TV ima mesto(Idrija) 4 km od nas, v naši krajevni skupnosti pa ni možnosti, niti ni pokrita z signalom (preverila Siol TV- tudi predraga reč)...3)Tudi paket Seemor mi ni čisto všeč- ni Diskaverja, romantika ne pride v poštev, gledala sem satelitsko (astro in hootbirt) pa je veliko programov kodiranih, veliko programov nezanimivih... 4)kje, kako je možno videti HRV 2 in 3, ali se sploh splača gledati s. amos(jugo življenje me ne zanima, bolj me zanimajo dobri filmi na HRV2 z podanapisi in dokumentarne odaje)..5) kaj mi svetujete glede na moje želje, hvala za odgovore


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Sep 28, 2005 17:10 
Nekaj od tega smo že tule obdelali http://forum.sibila.si/viewtopic.php?t=4941 , brezplačnega discoveriya ne bo. Med najboljšimi sateliti sta gotovo Astra in HB, tu se da FTA še kaj videti, načeloma je pa vse dobro kodirano. Kaj je to HRV 2, si mislila HRT 2? Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Sep 28, 2005 17:56 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Discoveryja res ni nekodiranega, če pa razumeš nemško, imajo Nemci nekaj zanimivih dokumentarnih programov na Astri: Terra Nova, ZDF Dokukanal..., ki so povsem primerljivi z Discoveryjem in kljub temu, da so v nemščini, so precej gledljivi.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 3 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 31 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited