Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Maj 23, 2024 7:06

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 38 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 4 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Nov digitalen SAT sistem
OdgovorObjavljeno: Pe Jan 06, 2006 18:47 
pred kratkim sem se preselil v tujino, kjer na žalost ne morem spremljati TV Slo (sej vem, da ni bogve kakšen program, pa vendarle mi manjka športnih prenosov :-( )
zanima me kateri receiver se plača nabavit, saj sem imel doma StrongSAT in ni bil bogve kaj, bi pa rad nabavil nekaj dobrega. prebral sem mnoge forume in teste različnih receiverjev in mnogi hvalijo predvsem DB, ki baje največ ponuja, tudi piratsko gledanje TV kanalov (pa ne da bi me to najbolj zanimalo). imate kakšne nasvete oz predloge kaj se najbolj splača nabavit.
hvala!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jan 06, 2006 19:44 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Predvsem je važno kaj boš s tem počel?
- Astra + HB nekodirano s Slo kartico
- Dodani vsi Slo in ExYu kanali na ostalih satelitih (tega bo vedno več)
- Nakup paketa v državi kjer si - morda kasneje
- Ali pehanjem za piraterijo, ki je evdno težja in manj izplačljiva.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jan 06, 2006 20:01 
ja predvsem me zaenkrat zanima naša TV, razmišljal sem seveda o nakupu kakšnega paketa, ki bi zajemal predvsem progame kot so National Geo. in podobni, pa seveda še kakšen športni kanal. nekaj sem sicer gledal cene teh paketov in na žalost niso ravno poceni, prav zaradi tega piratsko gledanje kanalov zgleda toliko bolj zanimivo :?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jan 07, 2006 12:57 
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jan 07, 2006 13:06 
seveda me zanimajo tudi drugi programi (national geographic, pa športni kanali, kakšen filmski,...), vendar je problem, da se večina takih programov spremlja kar prek kabelske TV (paket od 40€ na mesec) in da so ti v francoskem jeziku...kar pa me seveda ne zanima. ali je sploh še možno spremljati kaj kodiranih programov preko modulov (npr matrix + kartica) ali je še kakšna boljša možnost?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jan 07, 2006 20:44 
Možnost za 219 eurov je Dreambox 500s + seveda 2 lnb in krožnik. Z njim boš lahko gledal slovenske programe, ki so kodirani v Viaccess in kode redko spremenijo; švicarske v istem sistemu kodiranja, ki imajo vsak teden tudi precej športnih prenosov in spremembo kod 1-krat na mesec; Eurosport za katerega se ne spomnim kdaj so zadnjič spremenili kode in seveda še veliko arabskih, italijanskih, nemških in francoskih programov, ki so nekodirani. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 17, 2006 12:00 
zanima me ali je za DB 7020S preveč dati 450 € (trenutno nimajo na zalogi 500S)? ali kdo pozna krožnike Triax?
je zadosti. če imam krožnik z dvema glavama (za recimo hotbird in astro) ali obstaja še kakšna druga varianta? ali se splača sploh razmisliti o Kaonu 570H?
odločiti se moram čimprej, saj se kmalu začne EP v rokometu in bi si rad pogledal tekme naše reprezentance!

hvala za vaše odgovore!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 17, 2006 12:40 
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 17, 2006 12:43 
450 EUR je normalna cena pri nas(kolikor vem),v Nemčiji pa se da dobiti
za cca 420EUR.A če upoštevaš še spremljajoče stroške,je 450EUR OK.
Je pa to definitivno preveč,če se z DB ne misliš aktivno ukvarjati.V tem
primeru ti bo Kaon čisto v redu služil in to za 1/3 cene DB!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 17, 2006 15:48 
Odsoten

Pridružen: Po Jan 03, 2005 12:36
Prispevkov: 463
...se pridružujem predlogu kot ti ga je dal @antonov zaenkrat še najcenejša varianta pa motorček si omisli pa boš vseskozi kaj imel od programov in ko se enkrat malce vpelješ kako to deluje ni problema, ss2 pa stane okrog 60evrov, računalnik pa očitno imaš, morda še bolje če si zamisliš zunanjo ss2 na usb priklopu :wink:

LP


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 38 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 4 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited