Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je To Jun 04, 2024 21:34

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 24 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Kartice
OdgovorObjavljeno: Sr Feb 08, 2006 19:45 
Pozdravljeni,

mene zanima sledeča stvar: kolega ima digitalni sat. sprejemnik worldsat maestro 2000. Ko je to kupil mu je lovilo kar precej programov, zdaj pa ne lovi toliko. Kaj naredit da lovi ponovno vse kanale katere je lovilo prej? ali vsaj večino...
Jaz se sam ne spoznam na te stvari in vsak odgovor oz. nasvet je dobrodošel.

Hvala in lp


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Feb 08, 2006 20:01 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Mogoče so jih nekaj ukinili, nekaj je novih... Najbolje je, da jih na novo poskenira.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Feb 08, 2006 20:10 
kako pa jih poskenira?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Feb 08, 2006 20:12 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Kaj misliš s tem? V menijih poišči opcijo za iskanje programov. Vsak sprejemnik ima to malo drugače ampak princip je povsod isti.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Feb 08, 2006 20:14 
aha ok...sej pravim da sem jaz amater v teh stvareh tako da nimam pojma o tem


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Feb 08, 2006 20:32 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Imaš v mislih kakšen konkreten program?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Feb 08, 2006 20:51 
ne nimam..bom vprašal kaj vse so lovili prej in kaj lovijo zdaj in kaj bi želeli imet...kako pa gre to preko nekih kod al...?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Feb 08, 2006 21:06 
ne bo ta večji problem v skeniranju ampak v nedostopnosti tv programov preko takih domačih kartic, rešitev je v pravem sprejemniku, a ne za vse in kot je bilo nekoč....


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Feb 08, 2006 23:01 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
Kateri satelit pa gleda...drugače je pa Tico verjetno zadel žebljico na glavico :lol:
Pred letom in več je bilo veliko več v "eksperimentalne" namene gledljivih kanalov, danes jih je pa veliko manj

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Apr 08, 2006 11:50 
Ta problem sem opazil tudi sam. Danes sem sel pocekerat kako gre warmup na MotoGPju :) in opazim, da skoraj noben program ne deluje. To se nam je sedaj prvic zgodil in sem rahlo pissed off. TVja ne gledam razen MotoGPja in kaksnih malenkosti.

Imamo anteno s 3 glavami in Humaxov sprejemnik (za tocn model bi mogu it pogledat). Anyway, recimo ce grem na Eurosport Int. mi vedno pise "service not running or scrambled". Delata po cudezu Ljubljana 1 in 2, ORF recimo ze spet ne dela, isti msg. Un k nam je monteru nam je dal eno kartico, samo je itaq ze tok star software (al karkoli je ze pac gori), da tut ce je ne bi blo.

Prej sem neki stiku po instalacijskih menijih in opazu, da je software za Humaxa (oz najbrz firmware) nazadnje posodobljen leta 2002?! :) Aja, pozabu powedat, da recimo na Eurosportu zvok cist lepo dela, samo slike mi ne uspe prkazat. Do sedaj so te programi vedno lepo delali, dons pa k zakleto ne. Ali lahko kaj naredim?

Mi je zal, da me ni blo pr instlaciji tega zraven, da bi kaj vprasu kako pa kej, zdej mi nc ni jasn.

EDIT: model je Humax VACI-5300


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 24 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited