Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Ne Apr 28, 2024 5:38

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 14 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: novo mesto in....
OdgovorObjavljeno: Pe Maj 06, 2005 10:04 
Odsoten

Pridružen: Po Jan 19, 2004 18:17
Prispevkov: 408
Ne vem kdaj bomo to stvar dočakali pri nas. Govorilo se je, da naj bi aprila stvar že stekla, vendar je vse tiho.... Pa tudi oddajnik A kanala na Trdinovem vrhu ima vedno manjšo moč, sedaj so težave pri sprejemu že v nekaterih delih Novega mesta. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Maj 09, 2005 10:34 
a to bo možno samo v nm al tud širša okolica?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Maj 09, 2005 10:37 
Odsoten

Pridružen: Po Jan 19, 2004 18:17
Prispevkov: 408
Kdor vidi Trško Goro, bo lahko gledal..... Samo nobenega odgovora ni, če bo sploh prišlo do realizacije......................


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Maj 24, 2005 13:10 
Citiram:
Kdor vidi Trško Goro, bo lahko gledal..... Samo nobenega odgovora ni, če bo sploh prišlo do realizacije......................
Kako misliš TRŠKO GORO kaj ni oddajnik na Trdinovem vrhu.

Ma jaz sem jih že spraševal o lastovki TV na dolenjskem in dobil sem bolj mlačne odgovore saj ne vejo čebo jutr al pojutšnjem al ob konc leta skratka iz njihovega dopisa lahko razbereš samo to da spet ne veš nič čeprav so obljubljalo da bo na www.lastovka.tv povedano kje in kaj se novega razvija po drugih regijjah.

Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Maj 24, 2005 16:51 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Trdinov vrh je za mnoge blizu smeri satelitov, zato je malo verjetno, da bo kdo z MMDS na 12G tišal tja gor, jih bo dobil po krempeljcih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Maj 24, 2005 17:01 
...sem se ustavil popotnik na Otočcu potegnu ven instant SAT kufer ,vprašal receptorja po jugu in hvalabogu da sem zakleti tumač kajkavskega in obratno, ga razumel ,da je tamo prema Sveti Geri.In res Astra gre točno čez štango.
Dol pri nas se orientiramo po letnicah kruhovca boabob in mahu ,vi pa po krožnikih in štangah.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Maj 25, 2005 9:15 
skabier,,,ka ti neki bluziš.... :roll:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Maj 25, 2005 19:16 
Dober farmacevt bere vsakega zdravnika.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Maj 26, 2005 7:58 
Odsoten

Pridružen: Po Jan 19, 2004 18:17
Prispevkov: 408
Citiram:
...sem se ustavil popotnik na Otočcu potegnu ven instant SAT kufer ,vprašal receptorja po jugu in hvalabogu da sem zakleti tumač kajkavskega in obratno, ga razumel ,da je tamo prema Sveti Geri.In res Astra gre točno čez štango.
Dol pri nas se orientiramo po letnicah kruhovca boabob in mahu ,vi pa po krožnikih in štangah.
Signal astre ne gre čez stolp Trdinovega vrha, če smo natančni je ta oddajnik iz smeri Otočca približno 70 stopinj vzhodno(astra pa 19,2).
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Maj 26, 2005 9:16 
sej sm reku da neki bluzi...


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 14 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 45 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited