Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 12:18

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 73 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 68 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jun 06, 2006 7:14 
Prav imaš! Jaz sem tudi za principe! Rajši kupi pr drugih, pa še fec 200/201 boš imel! Zakaj bi vozil mercedesa, če lahko kupiš fičota za isti denar? Sicer pa velja tudi obratno. Tudi jaz za noben reciver stranke ne pošljem k vam!


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Zdravo
OdgovorObjavljeno: To Jun 06, 2006 11:23 
Odsoten

Pridružen: To Jan 20, 2004 22:54
Prispevkov: 792
..


Zadnjič spremenil taburet, dne Pe Jun 30, 2006 18:51, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jun 06, 2006 15:04 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Ob pomoči sodržavljanov, za kar so forumi super zadeva, zato je tu glede tega in še marsičesa vsa svoboda. Celo tako velika, da omenjenim brezplačno nudimo možnost oglaševanja v zahvalo (ki je ni nihče prilakoval) pa dobiš zaničevanje in vzvišenost da ne moreš verjet.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jun 06, 2006 19:37 
Opaziti je,da človek sploh ni pokapiral,kam svoje poste pošilja!Očitno meni,
da je tule nekaka internetna štacuna.
Pa se zdi,da glede SAT tehnike ni brezvezneš,če le hoče.
Samo:ob tem slogu pisanja nisem siguren,če bo s tega foruma imel prav
veliko strank!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jun 06, 2006 22:32 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:06
Prispevkov: 1748
je se vedno cas da se naroci? jaz bi jo ze najvecjim veseljem imel :D

_________________
In and Out


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 07, 2006 15:43 
Sporočam vam, da so kartice že pošle! Kartice delujejo brez težav in do sedaj z njimi nisem imel nobenih težav, še najmanj pa reklamacijo. Sicer pa septembra pričakujem še dve čisto sveži podjetji ter njihove produkte. Na voljo so še daljinski upravljalniki, ki pa se do sedaj niso prodajali ( čeprav sem prav tu pričakoval največ prometa).

Realno se zavedam, da med vami ne bom našel kupcev. Navsezadnje je pot obrnjena. Najprej uporabnik nabavi kartico, nato začne gledati TV, šele čez čas pa ga začnejo zanimati tudi stvari, za katere se splača malo "pogledati".

Sicer pa sami veste, da so cene "zbite". Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 07, 2006 22:45 
http://www.kncone.de/d/produkte/digital_dvb_s2_plus.htm

In short: You will need a very fast CPU (i.e. Athlon 64 4200+ without any deinterlacing) for decoding h.264 HDTV and the first price information is about 240,- Euros + about 40,- Euros for a CI-Modul.


Zadnjič spremenil babylon9, dne Sr Jun 07, 2006 22:48, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 07, 2006 22:46 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:06
Prispevkov: 1748
posle? sedaj pa nic do septembra al kaj?!? tako je namrec razumeti tvoj post...ne da pridejo novi proizvajalci ampak, da sploh ne mislis nic vec nabavit do takrat..ja kje pa naj jaz svojo dobim?? :cry: :cry: :cry:

_________________
In and Out


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jun 09, 2006 7:29 
babylon9 : Si že slišal, da vse nove grafične kartice zmorejo strojno pospeševanje h.264?

Prilagam test : http://www.extremetech.com/article2/0,1 ... 971,00.asp

Sicer so to test prvih gonilnikov, situacija pa se je že izboljšala.


Pa ne govorit, kako noben ne bo imel ustreznega hardware-a in podobno, ker sem podobno poslušal za skystar2, pa je bila kljub temu ena izmed najbolje prodajanih kartic.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jun 09, 2006 11:09 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
K'r use :?: , v članku pa se omenja samo Ati Radeon X1800 XT, pa še ta pri Athlon 64 3500+ in 720p videu z akceleracijo zahteva v povprečju 60% CPU, brez pa 80%. Pri 1080i bo že brez deinterlaceinga CPU skočil za dobrih 10% (če gledamo samo na število prenesenih pik). In to z enim samim plačljivim kodekom.
Pri DVB-S2 kartici bo pa nekaj CPU verjetno šlo še za kaj drugega, kodek bo bogvekateri in prej omenjeni morda ne bo kompatibilen ali pa softver ne bo dovolj odprt, da bi se ga dalo vključiti.
Kar se pa FEC 9/10 tiče pa Premiere še vedno oddaja v tem sistemu in ko bo stvar piratsko dostopna bodo lastniki kartic brez tega FEC-a imeli zlo dolge nosove.

Kar se pa kartic s hardverskim dekoderjem tiče pa zna biti, da bomo še čakali. Trenutno prihajajo na trg prvi IP STB-ji.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 73 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 68 Naslednja

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited