Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Ne Maj 05, 2024 13:10

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 94 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 510 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 02, 2007 23:26 
Ne vem kolk se je on kaj hecal tam, prej je povedal kar je res, zato je postal izbrisan. Itak bi ga pa mogli izbrisati že veliko prej, saj je tam samo zapravljal svoj dragoceni čas. Ni in ni hotel dojeti s kom ima opravka tam.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 02, 2007 23:36 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Sploh se nisem nič hecal. In res ne vem kaj mu ni všeč. Z Lovrenčanom sva imela debato o delovanju moderatorjev na forumih, takrat sem namreč bil tam moderator in on na našem forumu tudi, pa se je človek nekaj začel umešavati in začel težiti, da sem z mojimi dejanji odganjal druge člane:
Citiram:
Samo, kdo je ali ni na Sibilinem forumu me ne zanima!
Na LinkoSat forumu je vsak dobrodošel!
Res pa je, da ste z svojimi dejanji odgnali še marsikaterega drugega člana!

Prosim pa, da nehaš klatiti neumnosti in ½linčati½ najbolj zaslužnega moža LinkoSat foruma!!!!!
In moj odgovor:
Citiram:
Tebe sploh ni noben nič vprašal.

Si pa ti še hujši. Tri tedne te ni na lasten forum, pa pričakuješ, da bo urejen?
Model pričakuje, da bo imel urejen forum, kljub temu, da ga po več tednov ni gor. Vmes so mu forum že skoraj ukinili, pol tem izbrisali, pa dvomim, da je to sploh opazil...
In odgovor na moj post iz 24. 11 2006 je prišel šele danes, po šestih tednih:
Citiram:
Samo!
Jaz lahko na tem forumu pišem, kar mi srce narekuje, diktira.............
Prav tako je z ostalimi člani. Ta forum NI NAMENJEN NAPADANJU moderatorjev in administratorjev z propadlega sibilinega foruma!

Ne vem zakaj te tako skrbi, če mene dalj časa ni na forumu? Me pač preprosto ni in PIKA!

Na srečo imamo toliko dobre in kulturne pisce oziroma uporabnike da zaradi tega forum ne ½pade½

Ker si pa izrekel oz. napisal takšne besede ADMINISTRATORJU LinkoSat ti pa hladnokrvno brišem uporabniški račun!

Hvala za dosedanje sodelovanje na LinkoSat forumu!
In ostal sem brez dostopa. In kot sem slišal, nisem edini.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 02, 2007 23:52 
Glej Sadjevc,

zacel si kot model (Likosat) pravi da ga parafraziram: "linčati najbolj zasluĂ°enega moža LinkoSat foruma!!!!"

in ti zdaj pricakujes da ti bo hvalospeve pisal, ce si pa zacel "linčati".

clovek ni bil na forumu 6 tednov, ti pa ga zajebavas da se tako forum ne mor voditi.
mogoce je clovek bil bog ne daj bolan, ali pa kje zaprt na dobu, za kaksen mesec, ker ni placal mobitelovega racuna. who knows.

na koncu si izrekel oz. napisal takšne besede, ki so g. administratorja linkosat foruma uzalile, in ti je hladnokrvno izbrisal uporabnisko ime.
zdaj ne vem kako edino bi bilo vrocekrvno izbrisati uporabnisko ime.
mogoce da tipkovnico doma polomi pa misko vrze nekomu v glavo skoz okno, monitor pa prime pa ga polomi, ce ma pa lcd pa ga vrze na tla pa plese mamuško po njem.
v glavnem, hvala za dosedanje sodelovanje na linkosat forumu, analfabet ki nima tri ciste o satelitski ima pa svoj forum poimenovan *sat te je izbrisal.

v glavnem , ko ga jebe, naj ima svoj forum, ti pa naredi od te sibile nekaj, da se ta ne bo postala govno kot je tisto tam postalo.

zddaj pa hitro spit eno pivce , da smiris zivce. bo ti pingvin pomagal srkniti dve tri limenke.
8)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jan 03, 2007 10:57 
Citiram:
Model pričakuje, da bo imel urejen forum, kljub temu, da ga po več tednov ni gor. Vmes so mu forum že skoraj ukinili, pol tem izbrisali, pa dvomim, da je to sploh opazil...
Ali ima ta "administrator" že 15 let? Po obnašanju je to težko verjeti.
Citiram:
......
clovek ni bil na forumu 6 tednov, ti pa ga zajebavas da se tako forum ne mor voditi.
mogoce je clovek bil bog ne daj bolan, ali pa kje zaprt na dobu, za kaksen mesec, ker ni placal mobitelovega racuna. who knows.....
Po moje je ostal na odrezanem kosu žice med Kaskarinotom in Lovrencem na Pohorju!!!
:twisted: :twisted: :twisted:


Zadnjič spremenil Gizmo, dne Sr Jan 03, 2007 11:03, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jan 03, 2007 11:01 
Vsekakor je na nivoju 15 letnika.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jan 03, 2007 11:08 
u kurac Gizmo.

kaj imam zdaj jaz s forumom linkosat ? :twisted:

cascarino=methos

jaz niti sem bil admin kdaj, edino sem imel moderatorstvo pa se to v XX_gbox temi katero sem izbrisal.

finte kaksne pa se gre linkosat, da izbrise nekomu username, pa so res 10 letne in ne 15.
:)

'cheers


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jan 03, 2007 11:50 
Prav dobro vem, kdo je Kaskarino-Methos.
Finte pretrganih žic pod kuhinjskim linojejem in postnih radirk
pa tudi dosegajo samo 14,85 leta. Razdelitev šerfevdov ne vodi nikamor.
Slovenija je tako majhna, da bi se dalo to razumno urediti... :!:
Tako mate pa vsak zase svoje skaje, nove in AB-srate.

Sicer pa je meni najboljše, da lahko svobodno gobec vrtim, brez bojazni, da bom moral komu ta zadnjo lizati (nehigiensko!).


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jan 03, 2007 13:17 
Gizmo, ti zihr ne poznaš vsega ozadja! Ker drugače ne bi tako govoril. ŠerFevdi so pa ostali tisti, ki so do sedaj bili in se ni nič spremenilo. Razdelili smo se edino na pizde in manjše pizde.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jan 03, 2007 13:34 
Vidim po tvojih postih, da rad gobec vrtiš oz. pisariš.

Ne vem o kakšnih šerfevdih ti govoriš, ker nikoli v sharu nisi bil.
Cardsharing ni predmet tega pogovora tukaj in niti ne bo.

Tu je bilo govora o linkosat forumu, na katerem je Linkosat (admin in lastnik foruma) izbrisal Samota (oz. na sibili znan kot Sadjevc) zaradi razloga, ki je samo poznan Linkosatu.

Linkosat forum nikoli ni obstajal zaradi cardsharinga in niti ni razpadel oz. kolapsiral, zaradi tega.
Je nezanimiv in predvsem beden forum, na katerem ni nobenih interesantnih informacij.
Na Linkosatu je bil narejen en podforum za XYZ CS emulator, v katerem so bili tudi nekateri clani sibile foruma.
Velika vecina ljudi, ki so v kako ti praviš naših šerfevdih, niso ne iz slovenije in niso člani linkosat.com ali sibile.

Btw: kaj ne reces da si ti Peter na linkosat forumu


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jan 03, 2007 16:25 
Ma, meni je bil linko zanimiv samo zaradi rubrike gbox.
Zdaj, ko ste še to poradirali in skrili za neposvečene,
pa ni forum nič vreden.

Zaenkrat pa se ne mislim krstiti in posvetiti za noben fevd.
Povem pa naj, da je še najbolj racionalno izpadel član, od
katerega tega v začetku nebi pričakoval.

Kle je forum za kreganje in ne bom kar tako odnehal.

@___Methos: Tole je osebno. Občudujem tvojo razvitost leve hemisfere,
hkrati pa imaš vse polno primankljaja na desni. Zato bi bilo prav, če boš razmišljal tudi o svojih omejenostih. Samo toliko. Prav vseeno mi je, če zameriš.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 94 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 510 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited