Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Pe Maj 10, 2024 1:38

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 94 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 510 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jan 03, 2007 17:14 
Slika

Legendo samo za tebe Heineken.

Jebes hemisferu.
Ti fino drmni dva six pack-a heinekena, i udri brigu na veselje :)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jan 03, 2007 21:45 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Dejmo se o čem pametnem prepirat.
Nekdo je omenil, naj nekaj naredimo, da tudi ta forum ne bo končal kot sosednji. Kaj torej, koga izbrisati?, kje postaviti mejo kulturnega dialoga?

Nekdo je omenil, da nekateri živajo oziroma nekaj o foušiji. Ne jaz ne Sadjevc niti najmanj ne uživava, ker je na sosednjem forumu frka. Moja iskrena želja je bila, da imamo en legalni forum in drugega posvečenega ilegali, zraven pa lahko karkoli kar ni satelitsko. In to samo zato, da bo tukaj dosti obiska, da ne bo dolgčas, in da bo odgovorjeno tudi na xx vprašanja - tam seveda.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jan 03, 2007 21:57 
Res je že malo brezvezno tole in strinjam se s Tehničnim - na telstaru clean & legal na linko pa še kaj o stvareh za raziskovalne namene.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jan 03, 2007 22:24 
Nič ne bo iz vsega tega!!!
Bom zelo vesel, če se motim.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jan 03, 2007 22:29 
saj je vse lepo teklo in dobro nam je bilo vsem dokler se ni zgodilo tisto brisanje na linkosatu,ki ga forenziki niso se dokoncno raziskali.potem pa so zacela medsebojna obtozevanja,ki so pripeljala v to kurcevo stanje.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jan 03, 2007 22:38 
Ubistvu gre zato, da smo pokazali svoje prave obraze in začetna reakcija je sprožila nenadzorljivo verižno reakcijo.

@Tehnicni, boš postavil meje kulturnega obnašanja? Kaj bo pa potem gizmo počel? Pa jaz? Pa Jastog? Pa tmurgel1? Pa še mnogo kateri. Do sedaj si imel vse pristojnosti, da si skurcal nekoga, ki je presegel mejo in si vestno zagovarjal, da beseda ni konj. Ne vem kaj ti je, najprej si kupiš LCD 8) sedaj pa še tole.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jan 03, 2007 22:47 
gerr:

jaz sem zbrisal gbox podforum.

ves v cem je bila tezava, oz. kaj je zacelo propad tega foruma, vsaj XX_ tem ?

nekdo je dobil Linkosatovo geslo in je forum pobrisal, in potem je Linkosat vrnil neki backup gor na forum.

In smo imeli eno interno debato, Pingvin se spomni, da nam admin pojasni kako je mozno da je nekdo prisel do gesla, ali pa je nekdo hakiral.
in se to z nekega GOV.SI ip-ja.

in potem se je pingvin povlekel s foruma od tedaj, in vec tja ni zahajal.

mi, kateri pa smo ostali aktivno sodelovali v GBOX in ostalih XX temah vezanih za satelitsko, vec nismo imeli interesa pisariti neke stvari, ker vec dejansko nisi videl, kdo vse še poleg nas bere te zaprte teme.
ker linkosat ni vedel objasniti:
ali je nekdo po slucaju prisel do njegovega gesla
ali mu je nekdo sniffal geslo
ali pa mu je nekdo hakiral forum

v temah gbox je bilo kar dosti ip-jev in ostalih URL linkov do CS materijala.


v glavnem to je to.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jan 03, 2007 22:48 
..


Zadnjič spremenil Jastog, dne Po Feb 26, 2007 17:15, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jan 03, 2007 22:52 
Citiram:
Res je že malo brezvezno tole in strinjam se s Tehničnim - na telstaru clean & legal na linko pa še kaj o stvareh za raziskovalne namene.
mene ne moti.

mislim, da je boljse da je vse CLEAN & LEGAL.

ce koga interesira XX_teme, mu lahko dam kopico linkov do forumov, in ko bo tam bral o stvareh za raziskovalne namene, res ne bo imel potrebe, da sploh kaj o tem pisari na sibili :)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jan 03, 2007 22:55 
Citiram:

in se to z nekega GOV.SI ip-ja.
HALO??!!

To pa prvič slišim! A si ti siguren? Ne ga srat.

Drgač pa jebeš takega admina ko mu snifnejo geslo. Meni se ni zdelo od tedaj nič več varno. Ta LinkoSat mi je pa že od nekdaj mal mahnjen in umsko na nivoju rakov/pajkov/jastogov.

@Jastog, a si imel kake memory inplante odkar nisi več 16? Ali so ti mogoče kak lowlevel format nardil pa na novo ROM naložil?


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 94 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 510 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 48 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited