Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je To Apr 23, 2024 16:06

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 32 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 4 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 02, 2007 15:29 
Gospod Tone Martinjak ( tehnični ) :

Kot veš sam si mi predlagal da bi za cca 5000 sit na mesec pisal novice za TELSTAR ! Ko sem ti omenil da nimam računice da bi ti pošiljal vse za ta denar si dejal " pa saj vse tako ali tako objavljaš na TTX pa pošlješ še meni " je tako ?

Logika revije TELSTAR !

Ali si mogoče kdaj v preteklosti za vse novice na SIBILI dal vsaj za pivo ?
Kot vem od SIBILE niti OD TEBE nikoli nič nisem dobil !
Smo ti pa uredili da si šel pogledat UP LINK v Domžalah !

Praviš da je TTX plačeval kar dobro satelitske novice. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 02, 2007 20:16 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Malo sem razdelil teme in nekaj postov pospravil med "Prepir". In tole sem si drznil spraviti v posebno temo.


Na vrh
   
 Naslov prispevka: pravi mojstri
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 02, 2007 20:45 
Ste res pravi mojstri premetavanja, iskanja novih naslov in še česa, kar je samo posel zaradi posla - Sizifovo delo!!! :kaj se more:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 02, 2007 21:38 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Ma daj tmurgel1, ne seri, na tem forumu samo jezik otresaš in šinfaš brez osnove.

Kar se pa naslovne teme tiče pa le par besed.
Honorar za eno stran je bil od 6 do največ 10.000 sit. Za nekatere smešno, drugi s(m)o pa leta delali za tak denar, malo iz veselja, malo zato ker nekaj daš od sebe (se dokažeš), čisto malo pa zaradi denarja - nekateri morda bolj, jaz pa čisto nič.
Poznam višine honorarjev drugod in nismo bili tako zelo nizki.
Vito je že takrat objavljal ful enih novic na Cro forumu in TTX-u in predlagal sem, da jih pač samo kopira v en fajl in enkrat mesečno pošlje, mi jih bomo pa obdelali. Torej za pol ure dodatnega dela bi dobil nekaj tisočakov. Vse to si delal tudi pred TTX in to brezplačno. Nihče torej ni mislil, da bo s temi tisočaki kril tvoje stroške, smo ti pa nudili, da vsaj nekaj od tega pokriješ.
Tudi za novice na spletni strani smo se nekaj menili, a je bila vsota spet smešna in je ostalo na 0 SIT, sva pa z Jankotom veliko študirala, kako to izvesti, da le dobiš nekaj, kar boš sprejel.

To je to in nikoli ni bilo nobene foušije, ne zaradi Cro foruma ali TTX-a. Po svojih močeh sem pač delal na tem, da bi sodelovali, a nismo. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 02, 2007 21:59 
@Tehnicni, od tvojega pisanja ni bilo tam in ni tukaj kakšne posebne koristi. Od nekoga, ki se za nekaj ima na tem forumu, bi pa pričakoval spodobno izražanje. Ne razumem, zakaj si se toliko razpisal o denarju. Kdo pa kar naprej omenja denar? Ti!!! In Vito ga je enkrat samkrat. Davno sem na tem forumu napisal, da od njega nikoli nič pametnega ne bo. Zaradi oholosti in nadudosti nekaterih posameznikov, ki mislijo, da so vso znanost z veliko žlico zajeli. Kar pa zadeva druge forume, vsakdo piše, kjer hoče. Tudi tebi so menda odprte vse poti. :kaj se more:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 02, 2007 22:12 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Citiram:
Davno sem na tem forumu napisal, da od njega nikoli nič pametnega ne bo. Zaradi oholosti in nadudosti nekaterih posameznikov, ki mislijo, da so vso znanost z veliko žlico zajeli.
Na tem forumu nobenega takega ne poznam, je pa nekaj takih iz prvega dela zadnjega stavka v citatu.

Kar se pa izražanja tiče pa imam raje eno neposredno besedo kot kup hinavščine in leporečenja, tako da bi jo še enkrat ponovil, če bi bilo treba - je pač primerna - spodobnost gor ali dol.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 02, 2007 22:42 
tmurgel1, ti si en čisto navaden psiho, ki je prišel z namenom, da smeti po forumu. Pregedal sem tvoje objave in ni NITI ene same pametne. Samo neko bluzenje. Misliš, da si poklican, da boš pamet solil naokoli. Glede na tvojo starost menim, da lečiš neke svoje komplekse tu okoli. In ne mi sedaj, da bo treba malo psihologijo preštudirat! Stopi pred ogledalo, se poglej vanj, in se malo povprašaj, kdo si, zakaj si in kaj hočeš.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 02, 2007 23:34 
Tone, ki se spodaj prepoznaš, imaš vso mojo podporo.

Slika


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 02, 2007 23:42 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Tko je, vedno bolj žiu bo, saj nam drugega ne bo ostalo kot prati vso to gnojnico iz svojih duš z orto punk štikli.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Feb 03, 2007 0:28 
Citiram:
Gospod Tone Martinjak ( tehnični ) :...niti ti niti moderatorji NISTE SPOSOBNI ZAGOTOVITI REDA !!!

zbogom !!!
Kaj nisi tudi ti moderator :shock: :shock: :shock:


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 32 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 4 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited