Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 16:20

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Ta tema je zaklenjena - ne morete urejati prispevkov ali dodajati novih.  [ 20 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Srečno novo leto Sadjevc!
OdgovorObjavljeno: So Dec 29, 2007 22:15 
Nima več smilsa. Premalo si zvit, da bi ugotovil, zato ti jaz povem. ABC=16 poškodovanih 3D Jastogov.

Tole je marsikaj pomenilo. Predvem o sadjevu. Sadjevc. Nekaj si se hvalil kako bom zavedno nannan in to ni bilo prvič. Z levo roko sem te obrnil. Ne moreš mi nič, I won. Si neki spoštovani admin, imaš avtoriteto in te imajo za pametnega. Pa da ne rabimo moderatorja je nekdo rekel, ker si ti pameten za 4. Haha. Si poznavalec satvja in ostle tv krame, tudi podjetnik, radioamater ... Ampak admin pa nisi. En kako že pravite. En ta mali te takole obrne.

Zdaj boš verjetno vprašal zakaj vse to. Zato! Ker si vedno podpiral le druge.Vedno si blokiral le mene, nikogar drugega. Neglede na to kdo je začel prepir. Vedno samo "on je vsega kriv". Na nekem normalnem forumu bi vsi dobili opozorila, ne pa tole. Kdo vse bi mogel biti že pred mano blokiran. Ne bom našteval, mislim, da sam veš. Pri nekaterih si se celo usral(kot si mi sam napisal).

Tako, da zdaj razmisli. Dokazal sem ti kdo ima moč tukaj. Kadarkoli lahko pod kakšnimkoli imenom pišem o katerikoli stvari. Rese, ali neresen. Odkrit ali zakrit. Odloči se. Ali me kontaktiraš in se o vsem skupaj pomenimo, ali pa te lahko nastavim do tega, da boš brisal nedolžne uporabnike misleč, da sem spet jaz. razumeš. Tolikokrat te lahko spet obrnem, da boš potem pri vsakem novem mislil, da sem jaz. Seveda boš rekel, da si vedel, da sem jaz. Kurac, če bi bil tako prepričan bi me že bannal, kot si se repenčil.

Moj prvotni namen je bil izključno resno sodelovanje na forumu, ampak, da se so me že vsi zajebavali, to mi ni bilo všeč zato sem začel smeteti.


Na vrh
   
 
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Dec 30, 2007 0:33 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Sploh ni pomembno kdo si in kdo ne, ali si Jastog, 16 ali kdorkoli že. Popolnoma vseeno mi je, rad bi le, da ne razgrajaš po forumu in da ne žališ drugih članov. In ko si se povsem normalno obnašal, mi je bilo čisto OK, da si na forumu. Mene osebno ni nič motilo.

Ă


Zadnjič spremenil Sadjevc, dne Ne Dec 30, 2007 0:46, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Dec 30, 2007 0:45 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Tu smo dobrega srca, pozitivni in tolerantni, zato banamo samo najhujše, pa tudi tem dajemo priložnost, da se popravijo.

PS: Kup tega, kar si ABC napisal pa ne drži, ampak o tem ne bi debatiral, nima smisla.


Na vrh
   
 
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Dec 30, 2007 8:55 
[quote="Sadjevc"]Sploh ni pomembno kdo si in kdo ne, ali si Jastog, 16 ali kdorkoli že. Popolnoma vseeno mi je, rad bi le, da ne razgrajaš po forumu in da ne žališ drugih članov. In ko si se povsem normalno obnašal, mi je bilo čisto OK, da si na forumu. Mene osebno ni nič motilo.

Ă


Na vrh
   
 
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Dec 30, 2007 9:10 
Kako so eni nesrečni v življenju.....potem, pa jih osrečujejo povsem banalne "stvari".... :(


Na vrh
   
 
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Dec 30, 2007 9:40 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Ne bom se ukvarjal več s tabo. Delaj kar hočeš. Ă


Na vrh
   
 
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Dec 30, 2007 10:08 
Slika


Na vrh
   
 
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Dec 30, 2007 10:13 
Jastog, pokvarjeni možgani so kot zlomljena roka, da se jih popravit.


Na vrh
   
 
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Dec 30, 2007 10:45 
[quote="Sadjevc"]Ne bom se ukvarjal več s tabo. Delaj kar hočeš. Ă


Na vrh
   
 
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Dec 30, 2007 13:53 
Odsoten

Pridružen: Sr Jun 28, 2006 11:22
Prispevkov: 1195
Kraj: Notranjska
Dej ABC al kar pač že si pojdi v vrtec zlagat lego kocke, ne pa tuki težit.
Lepo ti je Sadjevc povedu ti pa kr prazno slamo goniš, mater si tečen ti še noben ni tega reku??? Ă

_________________
Hisense 43A7500F 4K UHD
Beelink GT1 MINI
A1 optika


Na vrh
   
 
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Ta tema je zaklenjena - ne morete urejati prispevkov ali dodajati novih.  [ 20 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited