Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 11:48

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 33 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Sep 29, 2009 15:38 
Ne navajaj slovenskih forumčičev, na katerih človek ne sme biti pametnejši od adminov in moderatorjev.

Prepričan sem bil, da boš navedel katerega od forumov, na katerih se občuje v angleščini ali vsaj nemščini.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Sep 29, 2009 16:14 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
Zaenkrat ne bom nikogar brisal s foruma, ker ni potrebe, zavedajte pa se, da ko gre nekdo, ki se ne spozna na zadevo brat določeno objavo, bi rad čimhitreje našel rešitev za svoj problem...kar se pa tiče tujih forumov ko sem jih še aktivno spremljal niso bili nič dosti boljši...da si se dokopal do nekega podatka si rabil še pa še časa, tako, da sem velikokrat, če se mi je vsaj malo sanjalo, kar sam rešil težavo...Priznam pa, da bi morali admini in moderatorji v določenih temah spisati neka navodila v stilu predno vprašaš preberi najprej to, kjer bi karseda obširno razložili določeno temo in to po potrebi tudi osveževali...

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Sep 29, 2009 16:26 
Na vseh resnih forumih nove obiskovalce "opozorijo", naj si najprej preberejo vse, kar je o temi oziroma vprašanju, za katerega se zanimajo, na forumu že napisano.


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: kam in zakaj?
OdgovorObjavljeno: To Sep 29, 2009 23:38 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Citiram:
@Tehnicni

Zanima me kam in zakaj je izginila tema BTV1, ki si jo ustvaril sinoči in sva do današnjega jutra v njej sodelovala le midva???

Upam, da bom dočakal pošten odgovor v najkrajšem času.

Hvala!!!
O čem ti to, nič nisem ustvaril in ni bilo teme BTV1, kjer bi sodelovala samo midva. Temo BV1 je pa pobrisal Janton.

Glede prostaštva je pa to pač sestavni del mojega občevanja. Največkrat sem zelo toleranten, ko pa gre nekdo preko tega so pa na vrsti najhujše besede, ki pa jih največkrat ne napišem, tudi tokrat jih nisem, sem jih pa izrekel, tako potihem.

Sicer pa jebeš državo in družbo, v kateri ne smeš uporabiti svoj besedni zaklad in o tem pisati na forumu.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Sep 30, 2009 7:16 
Ne bom komentiral tvojih laži v tem sporočilu, dokaz za temo, za katero sam praviš, da jo je pobrisal @janton ( kako jo je pobrisal, če je ni bilo ??!! ), je v moji "dokumentaciji". Sicer pa jo je, če sem prav prebral, pobrisal @sadjevc.

Tvoj osnovni problem pa je, da slabo bereš zadeve na forumu in praviloma srdito reagiraš na vse, kar ni po tvojem okusu.

S tabo res ne bi več rad kontaktiral na noben način. Te lepo prosim, da skrbiš, da bi to lahko uresničil.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Sep 30, 2009 7:18 
sadjevc
Site Admin


Pridružen/-a: Pet Jan 16, 2004 10:54
Objav: 6261


ObjavaObjavljeno: Tor Sep 29, 2009 8:56 Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Pošten odgovor? Tokrat sem jo jaz zbrisal, v skladu z našim internim dogovorom o brisanju vseh tem, ki segrevajo že tako pregreto ozračje foruma.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Sep 30, 2009 10:08 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Janton jo je razdelil in dal preostanek sem, med izbrisane, jaz pa sem jo odstranil še od tu.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Sep 30, 2009 10:37 
Meni je vseeno. Ne sprejemam pa laži in sprenevedanja ter vpletanja tretjih oseb, kot je recimo moja pokojna mama.

Gospod bi se moral že davno sam izločiti s foruma, vsaj za določen čas.

In nima nobene osnove za "jebeš državo...", saj je on eden redkih, ki tu lahko napiše, kar se mu zljubi brez bojazni, da bo kdajkoli sankcioniran.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Sep 30, 2009 11:49 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Nobenih laži in sprenevedanja, Janton je pač v eni interni debati omenil, da je on počedil, tako da za vsem 100% stojim.
Zame so te tvoje prepovedane oh in sploh besede nek tabu, zame pa legitimne za določeno situacijo in ti si šel do tam kjer navijači uporabijo bejzbol kije, jaz sem pa samo namignil na mater in psa, teh dveh besed v prepovedani solegi pa nisem uporabil.
Zadnjič sem doživel, da so eni znani osebi, ki je zaklela, izklopili zvok in zapacali usta, da ja ne bi kdo prepoznal, kaj je zaklel. To je zame bolano.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Sep 30, 2009 12:05 
Bolan si ti, v svojih neumnostih pa prekašaš mojstra iz A je to. Zame si v strokovnem smislu navaden diletant, o človeški plati pa ne bom izgubljal besed, ker bi moral uporabiti pregrde.

O tvoji strokovnosti mi je davno vse jasno. Da se zatekaš še k lažem, ko je vse jasno kot na dlani, sem pa potreboval preveč časa.

In če ne bo to najino zadnje dopisovanje, bom poskrbel, da se tu ne bomo več dopisovali. Lahko mi verjameš.

Od kje ti sedaj moja pokojna mati in pes, če nisi ničesar napisal??? Res se moram vprašati, če si pri zdravi pameti!!!!!

Tabujev pa ne poznam in jih nisem nikoli poznal, vsaj takih ne, za katere misliš ti.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 33 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 Naslednja

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited