Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 20:16

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 27 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Mar 23, 2010 19:33 
Zame tu ni nobenega umazanega perila. Nekateri očitno pridejo, da bi provocirali. To je po mojem vsa in skoraj edina resnica.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Mar 23, 2010 19:36 
O božec moj. Res si pritlehen. Kaj misliš, da fantje in dekleta na tem forumu ne znajo sami poiskati profila. In tudi slepi niso, da moraš povečati pisavo. In da se ne pozabim zahvaliti za reklamo. Upam, da bo obisk mojih fotk porasel 8) Še aktivna povezava, da bo lažje http://picasaweb.google.com/rejecmilan . Ob tebe sem se pa obregnil, ker smetiš s svojimi zajedljivi komentarji in se obreguješ ob vse živo, kar si dokazal skoraj z vsemi svojimi odgovori. Hvala bogu, da se vsaj braniš in da nisi še tu skrita mevža. Še vedno nisi povedal iz koliko forumov so te vrgli dol?
PS: Rajši mi piši zajedljiva e sporočila na moj naslov, da ne smetiva v tej temi, kar sem ti že predlagal. Eno tvoje strahopetno, zaničljivo in zajedljivo sporočilo sem že dobil. Verjetno dobim še kaj. S tem končujem odgovore na tvoja mnenja v tej temi in se rajši posvetim drugim bolj resnim prispevkom resnejših avtorjev.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Mar 23, 2010 19:42 
Ta čas ko sem pisal odgovor xyz je Urko napisal kar sem tudi jaz: Naj ne smetiva z xyz v tej temi. Urko: Imaš 100% prav. Že prej sem to večkrat predlagal pa ni uspelo. Tudi je moja krivda, da sem reagiral na "nizka" sporočila xyz. Škoda, da je na Forumu. Vorašanje je tudi kako deluje v življenju. Si mislim, da ima tisoče problemov sam s sabo in drugi z njim.
S tem resno in dokončno zaključujem polemiko in prosim (kar sem že prej), da nadaljujemo resno in argumentirano razpravo o plasmah vis a vis LCD.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Mar 23, 2010 19:45 
S tistimi tvojimi slikami se jaz ne bi preveč hvalil. Zakaj? Prepuščam oceno vsakemu posamezniku, ki si bo morda vzel čas zanje. Da doslej nisi imel ravno pretiranega obiska, se pa nikar ne čudi. Ljudje ne marajo hvalisanja in napihovanja.

To menda edino zares dobro obvladaš.

In predlagam, res samo predlagam, da rešuješ svoje probleme, drugim pa niti svetuješ ne, ker za kaj takega niti slučajno nisi usposobljen. Jaz svoje lahko rešim brez tvoje pomoči definitivno. Ti pa pazi, da te štrom ne trefi.

In preslikaj v naslednje sporočilo vse tvoje predloge o prenehanju, da ne bomo živeli v preveliki zmoti. Hvala!!!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Mar 23, 2010 20:05 
Citiram:
Si mislim, da ima tisoče problemov sam s sabo in drugi z njim.

tale trobentica je uporabnik tmurgelj1.

http://forum.sibila.si/viewtopic.php?t=8561


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Mar 23, 2010 20:19 
@mikimacon

tmurgelj1.

Kdo pa je tole? Kje si pa to našel? Brskanje po spisku članov ne da nobenega rezultata. Nikar se ne smeši!!!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Mar 23, 2010 20:24 
sej smo te že razkrinkal Anton. Smo se smejal. In potem ven daš ene linke od nekoga, ki nobenega niti ne zanima. Daj se še malo repenči.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Mar 23, 2010 20:29 
@mikimacon


Si kot otrok, ki misli, da je našel skrito čokolado, potem se pa joče, ko ugotovi, da čokolade nikoli ni bilo. Zresni se malo in skrbi zase. Pa opismenjen tudi nisi, tole je pa menda slovenski forum.

In smej se še naprej, saj smeh vendar ni greh.

Tole pa pove vse, do kje seže tvoj nivo:

mikimacon



Pridružen/-a: Ned Nov 01, 2009 15:02
Objav: 13


ObjavaObjavljeno: Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Mar 23, 2010 20:41 
ja zdej boš pa blebetal poste gor na forum ko en bebček otročji. valda mario je car, jaz ga bom gledal v hd in gledal sexi plesalke. :D


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Mar 26, 2010 18:12 
Ljubezen na prvi pogled.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 27 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 Naslednja

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited