Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 11:58

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 107 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 16 7 8 9 10 11 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 28, 2007 21:10 
ORF pa je ja super kanal dobri filmi, dobre serije pa še kaj drugega vse pa v 16:9 in nekatere tudi DD 5.1. pa še za tiste ki ne razumete nemški imajo določene serije in filme z orginalnim tonom. Seveda pa ne smemo pozabiti da ni vmes utrujajočih reklam.
(preko DVB-T)

zakaj pa se ne bi pogovarjali o sprejemu analognem avstrijskih programov mogoče pa bo to komu koristilo.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 28, 2007 21:26 
O analognem ne zato, ker ga je praktično konec. Kot, da bi se nameto o dvdjih pogovarjali o disketah. Drugače pa saj ga lovite in iz satelita in v DVB-T. Ni problem v tem, da se o njemu pogovarjate, ampak, da njemu posvetite največ ozornosti. A kanal pop in tv3 bojo tudi prišli pa ni nobeden nič rekel.

Jaz imam ORF iz hotbirda pa, razen fuzbala nisem nič gledal. Sploh ne vem zakaj zgubljate toliko časa, da ga boste videli z Bograča, če ga lahko s hotbirda. Jaz tudi ne vem zakaj bi mi ga sploh bilo treba loviti z Bograča.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 28, 2007 21:35 
saj ne da bi kompliciro da te popravim ORF sprejemaš z Astre 19E.

našim komercijalnim pa morajo naprej dovoljenje dati pa bomo pol kaj o njih rekli oz ko jih bodo oddajali preko DVB-T.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Sep 29, 2007 15:30 
Odsoten

Pridružen: Če Jun 28, 2007 17:57
Prispevkov: 2084
3D, saj ta tema je namenjena ORF, tako da tvoja pripomba tukaj ni na mestu. Si popolnoma offtopic. Za slovenski DVB-T je namenjena druga tema.

Včeraj sem bil na obisku pri babici v okolici Moravč. Kakovost signala ORF DVB-T je 100%, slovenskega pa 95% (s Krvavca). Vse to s sobno anteno. Vse skupaj dela super. Bil sem navdušen nad avstrijskim 16:9 formatom, ker na prenosniku izgleda odlično.

ORF1 in ORF2 T/K imata 4300kbps za video (ločljivost 720x576 4:3 in 16:9, odvisno, kaj je na sporedu) in 448kbps Dolby AC3 zvok.

ATV ima 4200kbps video (544x576) in 160kbps stereo zvok.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Sep 30, 2007 19:41 
Ni slaba stvar tale multitext, slaba stvar tega je da pobere dosti prostora na muxu ter da za to potrebuješ posebne sprejemnike, ki so seveda tudi dražji.
Avstrijci te sprejemnike subvencionirajo z 30 evri.
Mogoče bodo naši nekoč tudi kaj takega imeli na DVB-T-ju (pred leti (2004) so ga namreč že predstavljali na Teleinfosu).
http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod ... c_id=61420


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Okt 22, 2007 9:43 
Na kanalu 23 s Schoekla (Graz) je začel z oddajanjem MUX B.
V MUXU B so:
- 3SAT
- ORF Sport Plus
- PULS TV AUSTRIA


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Okt 22, 2007 10:40 
Citiram:
Na severovzhodu lahko še naprej sprejemamo analogen signal ORF1 in ORF2 na K29 in K39 pa nismo ob meji z Avstrijo ampak z mejo z Madžarsko. Res pa je da ni več ATV na K26 in ORF1 na VHF K7. Pa ga lahko gledamo na UHF ki je tam bil vzporedno z VHF. Tema je samo za ATV ki ga pa res ni!
ATV sprejemam na 30 kanalu.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Okt 22, 2007 11:29 
Citiram:

ATV sprejemam na 30 kanalu.
Z Burgenlanda.
po vsej verjetnosti imaš fejst ojačan signal da ga lahko gledaš.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Okt 22, 2007 12:47 
Citiram:
Citiram:

ATV sprejemam na 30 kanalu.
Z Burgenlanda.
po vsej verjetnosti imaš fejst ojačan signal da ga lahko gledaš.
Kaj pa vem od kod prihaja!
Saj ga ne gledam,podatek sem dal samo če koga zanima! :D


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 107 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 16 7 8 9 10 11 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 25 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited