Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 22:27

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 5 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: Ne Nov 21, 2010 15:52 
Odsoten
Moderator

Pridružen: Pe Okt 21, 2005 11:39
Prispevkov: 2518
Pred kratkim sem govoril z enim monterjem, ki se jezi na odgovorne. Namreč v Mariboru je baje bil nek sestanek, kjer so bili zraven ljudje iz APEK-a, OiZ-ja in monterji. Baje je bilo obljubljeno, da kanale ne bodo prestavljali do leta 2015, ko jim poteče dovoljenje. Govorim za območje vzhod. Tako je pač zdaj zmontiranih veliko sistemov, prilagojenih na kanale, na katerih se je in se še oddaja. Štala bo nastala, ko bodo izključili dosedanje kanale in gledalci z novimi antenskimi sistemi bodo imeli mrk, monterjem pa bo razneslo telefone.

_________________
WaveFrontier T90
Samsung UE40ES6710 Smart TV
PHILIPS DTR3442B DVB-T2
Telemach DVB-C


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Nov 21, 2010 16:15 
Odsoten

Pridružen: Po Feb 16, 2004 13:13
Prispevkov: 574
Jaz sem slišal, da bodo nekateri monterji v bojkot takim reklamacijam za katere niso sami krivi raje odšli na zaslužene počitnice ravno v tem predbožičnem času...in tako izklopili mobilni telefon.


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: Ne Nov 21, 2010 16:22 
Odsoten

Pridružen: Če Jun 28, 2007 17:57
Prispevkov: 2084
Citiram:
Pred kratkim sem govoril z enim monterjem, ki se jezi na odgovorne. Namreč v Mariboru je baje bil nek sestanek, kjer so bili zraven ljudje iz APEK-a, OiZ-ja in monterji. Baje je bilo obljubljeno, da kanale ne bodo prestavljali do leta 2015, ko jim poteče dovoljenje. Govorim za območje vzhod. Tako je pač zdaj zmontiranih veliko sistemov, prilagojenih na kanale, na katerih se je in se še oddaja. Štala bo nastala, ko bodo izključili dosedanje kanale in gledalci z novimi antenskimi sistemi bodo imeli mrk, monterjem pa bo razneslo telefone.
Kaj pa bi rešili s tem odlašanjem do 2015? Bi bila pač štala takrat, jaz v tem ne vidim nobene prednosti. Kar naj čimprej zamenjajo kanale.

_________________
The planet is fine. The PEOPLE are fucked. Ne tm****izmu!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Nov 21, 2010 19:28 
Odsoten

Pridružen: Sr Nov 15, 2006 18:34
Prispevkov: 3132
Sicer po eni strani razumem nejevoljo monterjev, ker bodo morali popravljati kar so pred kratkim montirali, ampak po drugi strani, bi odlašanje s spremembo povzročilo veliko več problemov in škodo.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Nov 21, 2010 22:45 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Sicer sem do sedaj naredil samo 6 sistemov ampak obvezno tako, da mi na spremembo kanala ne bo treba zopet skakati po podstrešjih. Me je pa šokiralo, ko me je zadnjič manjši proizvajalec ojačevalnikov debelo pogledal, ko sem mu rekel, da se kanali menjajo.

Sicer pa so monterji krivi samo če niso vedeli in o tem informirali ljudstvo. Bolje rečeno morali bi vedeti, saj se to govori že od vsega začetka.

_________________
10km SV od Kranja (na robu ravnine ob vznožju Krvavca) koordinati 14.45386 in 46.26856
Home made sprejem DVB-C Krim
Ati Radeon HD 4350 ful HW h.264 dekodiranje (0% CPU)


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 5 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 41 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited