Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Ne Jun 16, 2024 0:32

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 410 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 15 6 7 8 941 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 13, 2007 20:08 
Citiram:
En bi drimboksa drug bi zastonj tretji bi na dveh TV za eno naročnino in opremo zastonj pa še čez okno vizavi k sosedu pa še kakšen sharing ali kako drugače kot pravi eden zgoraj itak kaj nam pa morejo saj srbi nimajo pravic pri nas. Pa kakšen narod smo mi?
Koliko poštenjakov torej mislite nabrati v prvih treh letih?
Malo..pa še ti jim bodo pobegnili...Se sploh ne bi čudil..


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 13, 2007 20:13 
Da dodam..ja kdo pa bo kupil celotno opremo za sprejem teh"naših" programov :?:
Tisti,ki imamo urejen sprejem 16E,bomo to z malo € uredili..Kaj pa ostala vesoljna Slovenija :?:
Malo podjetniške žilice lastnikom teh programov ne bi škodovalo :!: :!: :?: :roll:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 13, 2007 20:28 
Odsoten

Pridružen: To Jun 14, 2005 11:14
Prispevkov: 146
Lej zadevo bom povedal že n tič!

STN samo skrbi za prenos slike in zvoka na satelit W2!

Kanali, ki so v ponudbi, so v paketu TOTAL TV SLOVENIJA in MI NE PRODAJAMO opreme in ostalih stvari za sprejem programov z satelita!

Kdo to trži in prodaja, si lahko pogledate na tem forumu pod kategorijo ponudniki!!

Zakaj oglasušemo?? STN nič ne oglašuje, jaz sem samo posredoval sporočilo iz firme SBB - TOTAL TV SLOVENIJA!!

Kar se tiče kodiranja, .... ja bodite veseli da smo se sploh lahko z posredovanjem VITO-ta in SBB -ja dogovorili za ta skupen projekt, in normalno je da in firma PRO PLUS zakupljene pravice za predvajanje filmov in serij samo za Slovenijo. Ker pa bo bodoče na satelitu W2, ki ga mimogrede lahko sprejema cela Evropa in še čez, pa si sami izračunajte koliko bi stala licenca za predvajanje enega filmskega hita nekodirano za milijone in milijone ljudi.. a ni cenejše plačat za "2 milijona" ljudi kot pa za 120 milijonov.....čisto enostavno, pač signal zakodirajo in to je to...

Kako bo v bodoče.... tio je odvisno od SBB total tv Slovenija...

Toliko zaenkrat :wink:

P.s. ... saj se oglaševalska kampanija sploh še ni začela... :wink:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 13, 2007 20:57 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Srbski Total TV ima pri nas osnovno mesečno naročnino 63€ na pol leta, kar znese malo več kot 10 € na mesec. Verjetno slovenski Total TV ne bo dosti dražji. Koliko stane kabelski priključek nekega našega lokalnega ponudnika, na mesec? Ravno nekaj takega. HBO je v obeh primerih treba doplačati.
Koliko pride pa priključnina? Tu je sprejemnik zastonj. Vsaj tako pravijo, da bo. Jaz sem dal zanj 135 €.
Koliko slovenskih programov je pri lokalnem kabelskem operaterju? Vsi isti, kot bodo tu, razen RTV Slo, ki je zaenkrat na sosednjem satelitu in nekaj brez veze lokalnih televizij, ki jih nihče ne gleda. Koliko pa tujih? 50? Koliko je gledljivih od tega? Koliko jih je na satelitu? Mislim, da bo to zelo ugodbna ponudba za vsakega. Boljša od ponudb katerega koli kabelskega operaterja ali katerekoli Televizjie preko interneta.
Nikjer ne boste dobili zastonj sprejemnika in še gledali TV programe zastonj.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 13, 2007 21:01 
Ne me narobe razumet...vesel sem,da prihajajo ti domači programi na satelit.Vse pohvale ekipi,ki se že dalj časa trudi,za uresničitev naših želja..hehe
Poraja pa se mi vprašanje,koliko ljudi se bo odločilo za SAT sprejem teh programov. :wink:
Sam imam urejen sprejem 16 E,tudi nabava novega sprejemnika ne bo težava.
Sprašujem se samo,da glede na število vplačil oz.naročnin,to ne bo dolgo zdržalo in bo vse zaman...
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 13, 2007 21:28 
Malo sem računal, tamle 12.435 poštenjakov bi moralo bit ...Glede na to da objemka za glavo na satelitski stane 600 tolarjev pa izolir trak 200 pa še to ni treba če ves tadrek od satelita ki ga imate sedaj na stenah in ga kritizirate obrnete za 1 prst je potlej zastonj pa če bo še sprejemnik Ă°abe potem se zna zgodit da bo teh poštenjakov ducattisočev do božiča 7 januarja 2010.. Potem bo pa kmal DTT kar zna ogrozit dvb-s .
Tale sadjevc od njega bo še nekaj, kar poslušajte edino pametno razmišlja ...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 13, 2007 21:49 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
DTT, če je to DVB-T, po mojem ne bo prav nič ogrozila DVB-S. Kakšni trije multipleksi s po 6 do 8 programov? Hmmm. Ne vem, če je to, to. To bo bolj tako, za zraven. Ogrozijo jo lahko samo kabelski operaterji, ko se bodo zbudili in digitalizirali omrežje (DVB-C). Total TV se bo pa tudi širil. V Srbiji se baje precej dobro prodaja, želijo pa se razšeriti čez vse Ex-Yu področje (razen Hrvaške, ki ima Digi), mogoče bodo širili tudi programsko ponudbo, če bo šlo dobro.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 13, 2007 21:57 
Citiram:
Malo sem računal, tamle 12.435
:D :D :D :D


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 13, 2007 21:58 
Citiram:
Malo sem računal, tamle 12.435 poštenjakov
:D :D


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 13, 2007 22:12 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Če Feb 02, 2006 3:05
Prispevkov: 1961
Ogromno "navadnih" ljudi, ki že ima DVB-S anteno, nima pojma o satelitu W2 oz. ima kvečjemu urejen sprejem za Astra+Hotbird, ker se tudi v glavnem prodaja teke antene v trgovinah tipa BigBang, Rutar... In moraš bit res manjak na šport al pa sapunice, da boš dal zarad Pop-a al pa Tv3 predelat cel sistem, pa čeprav šenkajo sprejemnik... Tko da brez dobre reklame ne bo nič, sicer pa (nas) večina lovi zastonj ("zemeljsko") vsaj 2 od teh treh kanalov (A, pop, tv3) tudi brez prihajajoče DVB-T in tega sat. paketa...

_________________
Smart 32"TV, net tv, Astra+HB, T2-IPTV, DVB-T... DX freak, SETI@Home member... F*** minimal, let's go techno! Rave on ;)


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 410 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 15 6 7 8 941 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited