Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 20:50

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 37 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jan 07, 2008 21:41 
Pa dober tek pri motovilcu z jajci. Po njih rado zaudarja. ;)

In ne bom več pisal o tem, ker sem hotel pri nekaterih vprašanjih v teh temah samo pojasniti določene zadeve in povedati, da na mnoga vprašanja, ki se tu pojavljajo, lahko odgovorijo na številki 080. In vas čisto nič javno ne vpletam, seveda pa ostajam pri ugotovitvi, da niste bili zainteresirani, da mi to naredite, ker ste mi prek telefona razlagali samo o stroških, čeprav sem jasno povedal, da me ne zanima cena, da jaz preprosto želim montažo in da vam plačam kolikor pač stane. In to je bilo vse. Post festum se vam seveda zahvaljujem za vaš nasvet, da sem tedaj našel drugega zastopnika, hvala za to. Je bil pa veliko bolj prijazen kot vi. Morda ste imeli samo slab dan in zato zdaj ne mislim nič slabega od vas.

In upam, da bova zdaj nehala o tem. Res, želim si to.


Zadnjič spremenil RudiBr, dne Po Jan 07, 2008 21:46, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jan 07, 2008 21:44 
Citiram:
Citiram:
Vam Bregar pa nekatere stvari, ki vam jih nekateri člani zgoraj poskušajo razložiti zelo težko gredo v glavo.
:aplavz: se zelo strinjam
Denis, ali sva se že kdaj srečala? Jaz bi se najprej prepričal, preden bi začel z žalitvami. Morda pa tvoj aplavz gornjemu zapisu potrjuje tvoje stanje? ;) Pa brez zamere.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jan 07, 2008 21:48 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Ojojoj, pa ne spet. Lepo vas prosim. Raje se pogovarjajte o Total TV, kot pa da prepucavate nekaj.

:hvala:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 08, 2008 18:00 
Citiram:

Denis, ali sva se že kdaj srečala? Jaz bi se najprej prepričal, preden bi začel z žalitvami. Morda pa tvoj aplavz gornjemu zapisu potrjuje tvoje stanje? ;) Pa brez zamere.
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 08, 2008 18:06 
Citiram:
Morda pa tvoj aplavz gornjemu zapisu potrjuje tvoje stanje? ;) Pa brez zamere.
Ja nažalost moram vsem na forumu priznat, da sem že več kot eno leto odvisen od čokoladnega mleka :lol: :lol: :lol:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 08, 2008 21:33 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Ljudje smo pač različni, nekdo bi se Matjažu zahvalil, da je bil tako prijazen in povedal, da mu montažo lahko naredi nekdo, ki je bliže in zato ceneje. Sploh je pa pri teh rečeh potrebnih ponavadi več obiskov, saj se rado kaj zatika.
Zato prosim malo več širine in ne soditi človeka, pa čeprav je (dober) montažer :D , po parih stavkih.

PS: Upam, da bo tale zadnji stavek razumljen korektno


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 08, 2008 21:41 
Jaz pa imam raje čokolado. ;) In nisem trde glave, zato vse prav dobro razumem ... vse se je začelo s tem. In zdaj se raje res vrnimo k temi. :)


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 37 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 59 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited