Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Po Apr 29, 2024 1:27

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 37 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jan 05, 2008 17:47 
Jaz sem plačal naročnino 20.09.07 in imam enako izkušnjo kot Denis. Sicer mi še ni poteklo, ker sem plačal za 6 mesecev, ampak nisem pa dobil vseh paketov v poizkus, tako kot nekateri.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jan 05, 2008 19:18 
Jaz sem pa plačal cel paket in dobil 3 mesece gratis.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jan 05, 2008 19:30 
Zdaj vem, da je tako, da od dneva podpisa pogodbe dobiš celotno njihovo ponudbo brezplačno do konca meseca od konca obračunskega obdobja, vendar ne manj kot 15 dni in ne več kot 45 dni.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jan 05, 2008 20:31 
No, pogodbe jaz nimam nobene, koliko vem. Sem nabavil vse skupaj pri Antene-Zupančič.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jan 05, 2008 21:21 
Kako nimaš pogodbe? Kako pa potem plačuješ mesečno naročnino? Zupančič je samo posrednik od TOTAL TV, vendar bi ti moral dati v podpis pogodbo med TOTAL TV in teboj. Vsaj mislim, da je zdaj tako pravilno, da me ne bo spet kdo držal za besedo. Vsaj jaz sem tako uredil z njihovim posrednikom oziroma pooblaščeno organizacijo za montažo opreme in namestitev sistema.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jan 06, 2008 11:42 
Zdaj je pa prišel Matjaž in bo vse jasno. Tako kot je bilo meni, ko mi ni hotel določenih zadev pojasniti, ko sem hotel novembra TOTAL TV zagotoviti prek njega in je motovilil o svojih naročnikih in drugih odjemalcih. Ne bom več o tem. Meni je povsem jasno in imam pooblaščenega zastopnika, ki mi je znal lepo vse pojasniti do potankosti brez motoviljenja in mi v treh dneh po prvem kontaktu vse lepo namestil. Toliko o tem.

Kaj pa je s pogodbo, sem napisal, kako je bilo v novembru in to je dejstvo, ki se vsaj do danes ni spremenilo. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jan 06, 2008 14:03 
Citiram:
No, pogodbe jaz nimam nobene, koliko vem. Sem nabavil vse skupaj pri Antene-Zupančič.
Tudi sam sem vse nabavil pri Matjažu,vse težave s sprejemnikom mi je pomagal odpraviti,brez kakršne koli pogodbe.Polletna naročnina mi je potekla,sklenjena je nova pogodba in aktivirani vsi programi,ki jih po pogodbi moram sprejemati.
Ženski glas na 080 pa je pravo poživilo :D :D


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jan 07, 2008 18:08 
Citiram:
Vam Bregar pa nekatere stvari, ki vam jih nekateri člani zgoraj poskušajo razložiti zelo težko gredo v glavo.
:aplavz: se zelo strinjam


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 37 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 52 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited