Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je To Maj 14, 2024 4:59

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 104 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 511 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Apr 17, 2008 20:23 
škoda res da nimamo več slovenskih programov...človk bi bil pripravljen tud več plačat tko pa pridem mogoče do številke 10 pa kak Hallmark potem pa naprej sploh ne preklapljam več...se vid da se pri nas sam keš pobira...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Apr 17, 2008 20:26 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Škoda je, ker se ne znajo pri Total TV zmeniti še z Max TV, tako kot so se z ITV, da bi si delili med seboj programe. Na 11514V Romuni oddajajo celo vrsto zanimivih programov, katere bi lahko Total TV uvrstil v svojo shemo: Disc. Civilisation, Disc. Science, Disc. Travel, pa VH1 recimo. Na omenjeni frekvenci so tudi Viasat Explorer in Viasat History, pa TV1000, ki so identični tistim v Total TV paketu in bi bilo samo potrebno urediti podnapise in kodiranje. Po mojem res nima smisla po dvakrat oddajati en in isti program. S tem bi oboji precej prihranili pri prostoru za druge programe...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Apr 17, 2008 20:50 
Pa da ne govorimo o tem da nimamo slovenskih podnapisov na HBO, Travel ,in da ni enega pametnega otroškega programa, kjer bi se otroci učili angleško ne pa srbsko. Komaj čakam na kakšnega drugega satelitskega ponudnika. Pa brez zamere.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Apr 17, 2008 20:52 
Ja, ja ... kar čakajmo. Saj sem že napisal, da TOTAL TV nima konkurence in dela kakor se mu zahoče, za nas reveže, ki nimamo IP TV ali kablov, smo lahko z vsem zadovoljni. Ja, pajade. :)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Apr 17, 2008 22:19 
Citiram:
Saj bi se prej oglasil, pa sem bil preveč penast. Kaj naj rečem? Prava zmešnjava. Nekajkrat sem že ugasnil sprejemnik, pa mi nekaterih "starih" programov ne začne in ne začne prikazovati.

Od novih, ki sem jih našel, mi ga kaže samo na poziciji 17 in sicer E! s srbskimi podnapisi. Vsi ostali (našel sem ponovljen B92 info na poziciji 27, ki mi ga sploh ne odpre, ta je že na 11 in lepo deluje). Vse drugo pa ne prikaže ali pa ne sodijo v osnovni paket Total TV.

Razočaran sto na uro. Sicer sem opazil, da se je sistem zadnje pol ue obnašal tako kot mu je pasalo, zato mislim, da še kaj urejajo.

Vsekakor pa sem razočaran, da med novimi programi ni nobenega novega slovenskega.

In vendarle, za denar, ki ga odštevam, dobim le malce premalo. Pač nimajo konkurence in so se znašli na slovenskem trgu kot edini. Ja, no, kaj bom jokal, sicer še tega ne bi imel, ker naša KUR***** država itak nič ne naredi, da ne bi dobili ustrezno ponudbo prek IP tudi izven mest, kjer se ponudniki pobijajo med sabo. hehehehe

OK, bom videl kaj bo iz vsega tega. ;)
Veselje ob tem komentarju..da nisem SAM!!
Upam,da bo ob novih programih v paketu tudi kaj za nas!!
Srbska politika me ne zanima,še sploh,če je kar na dveh mestih :cry: :roll:
Total Slovenija..ZBUDITE SE!
...da ne boste ostali brez naročnikov in vso to tehniko..hehe!!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Apr 18, 2008 0:16 
Citiram:
Pa da ne govorimo o tem da nimamo slovenskih podnapisov na HBO, Travel ,in da ni enega pametnega otroškega programa, kjer bi se otroci učili angleško ne pa srbsko. Komaj čakam na kakšnega drugega satelitskega ponudnika. Pa brez zamere.

ja in obljubljajo da bojo uredili v kratkem slo podnapise pa to je že delajo ful časa...pa glede slike bi lahk že kej 16:9 naredili, če neb mel pop pa a kanal potem res neb rabu totala


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Apr 18, 2008 16:35 
Vsaj vsi tule podobno razmišljamo. Malce neresno se obnašajo. Ob sedanji zamenjavi smo dobili v osnovnem paketu en program, ostalih ne. Vsekakor pa naj ne mislijo, da smo bebci v Sloveniji, da nas res zanimajo neki lokalni (vaški) srbski programi. Razen, če je TOTAL TV SLO namenjena Srbom v Sloveniji. Naročnik sem od sredine novembra in moram reči, da zame niso ničesar spremenili v pozitivni smeri, niti obstoječega niso sposobni pošlihtat. Žal! Sinhronizacija slike in zvoka pri Hallmarku (ne mi svetovat naj ugašam in prižigam sprejemnik!), nobenega resnega znaka ne vidim, da bi paket prilagodili slovenskim potrebam oziroma interesom.

Sreča je le v tem, da sicer itak ne morem gledati nobenega programa, ker nimam ne IP TV ne kabla ne nič drugega. Ampak, ko bom imel dovolj podcenjevanja nas uporabnikov, bom vse skupaj poslal v ku*** in pač imel na razpolago par tistih zemeljskih programov. Bom namesto gledanja TV porabil čas za kaj drugega pač.

Nenazadnje niti ni poceni (in naj mi nekdo ne vrže pod nos, da je oprema zastonj v uporabi, ker to preprosto ni res!!!) vse skupaj in ne gre toliko za denar kot za kvaliteto in odnos do uporabnikov. Sem pač zahteven uporabnik in jasno je, da se TOTAL TV ne bo potrduil dokler bo imel monopol v Sloveniji. V to ne dvomim. ;)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Apr 18, 2008 16:37 
Aja, še to. Ne vem zakaj imajo sistem novic, da ne dajo kakega obvestila ob vseh spremembah, da bi vedel pri čem smo. Danes so na mesto Info92 dali nazaj Motors TV, na (milsim, da je prava cifra) pozicija pa je B92 info brez signala (ni slike ne zvoka, niti mi ne napiše, da ne v mojem paketu).


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Apr 18, 2008 17:48 
Po začetnem navdušenje tudi mene čedalje bolj nervira, da se ne dela nič na slovenskih programih, saj je gledljivih le okoli 10 programov, ostalo je srbsko sranje pa še to vse v grablcah


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Apr 18, 2008 18:04 
total sux


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 104 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 511 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 46 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited