Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 21:07

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 26 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Feb 22, 2011 9:47 
Torej par let že ne sodelujem več na tem forumu, danes pa sem malce pokukal, ker me zanima točno ena določena praktična tema(v zvezi s CS... :oops: ), pa sem bil totalno presenečen nad tem, da tule nekaj govorite o kakovosti slike preko Total TV(kot da bi oni imeli kakršenkoli vpliv na to! :shock: )!Kot da nebi vedeli, da je ta odvisna predvsem od zakupljene pasovne širine na transpoderju!Seveda je zato večina srbskih programov čisti podn(kot tudi italijanskih branjevskih), Slovenija je ena srednja žalost, za dobro sliko je pač potrebno pogledati drugam!
Naslednja stvar je seveda receiver in tu je noviTotalov HD tudi boljši.
Treba je vzeti v ozir tudi to, da se kakovost slike kablovskih omrežij obupno razlikuje!Tako enovitega odgovora itak ne more biti.Vseeno se mi že leta zdi ključni problem, da so ljudje razočarani, ko kupijo nov velik televizor in potem mislijo, da bodo imeli s tem tudi dobro sliko.Zakaj temu ni tako, smo premlevali že par let nazaj!
Sice pa moram dotičnim izrazit občudovanje zaradi njihove principielnosti! 8) Vidim, da še kar ostajajo na obrambnih linijah analogije! :shock:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Feb 22, 2011 10:27 
Odsoten

Pridružen: Če Jul 17, 2008 11:20
Prispevkov: 470
hvala gerr za slikce. Se že iz njih vidi razlika, kaj šele ko je slika čez celoten monitor.

_________________
http://www.satnigmo.com/forum


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Feb 22, 2011 12:19 
Mirko53, že če bi ljudje na navadnem Total sprejemniku zamenjali scart kabel s kvalitetnejšim bi se jim zelo poznala razlika v kvaliteti slike. Resolucija SD signala pa je iz prejšnjega tisočletja in dokler ne bodo za osnovo vzeli vsaj 720P bo pač TV program na vseh ekranih z več kot 32" povprečen.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Mar 01, 2011 17:24 
Odsoten

Pridružen: Če Jul 17, 2008 11:20
Prispevkov: 470
Ravno danes so vklopili RTL2 in Doma TV in uporabniki hvalijo kakovost slike...

_________________
http://www.satnigmo.com/forum


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Mar 01, 2011 23:26 
So hrvaški programi dostopni tudi pri nas ali samo na hrvaškem?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Mar 02, 2011 10:22 
Odsoten

Pridružen: Če Jul 17, 2008 11:20
Prispevkov: 470
pri nas niso

_________________
http://www.satnigmo.com/forum


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 26 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited