Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 10:37

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 7 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: razočaran
OdgovorObjavljeno: Po Jul 11, 2011 17:05 
Ampak pri totalu se bodo mogli malo bolj potrudit. Monter, ki mi je montiral pri nas v Rovtah ne sme montirati Total dom. Hočejo mi poslati enega od malo dlje, pa bom spet plačeval visoke potne stroške, ali pa ne bo hotel priti, kot je že bilo v preteklosti. Tako je že bilo v preteklosti, pa ko je sneg ne morejo do tebe, naš monter pa ima avto, da lahko pride tudi v snegu. Ne vem kaj naj rečem, zelo so togi, občutek imam, kot da jim ni v interesu imeti uporabnike. Pa tudi njihova ponudba je v primerjavi z drugimi daleč zadaj. Septembra bom zaradi tega odpovedal pogodbo z njimi, ko se mi izteče dveletna vezava. Dost jih imam!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jul 11, 2011 19:19 
Odsoten

Pridružen: Če Feb 10, 2005 19:34
Prispevkov: 394
Sam to mi pa ni jasno, zakaj monter nebi smel montirat TTV Dom?? Kolikor vem, na Totalu tega nobenemu monterju ne branijo. Nasprotno, spodbujajo nas k temu.
Je pa res, da je precej monterjev ki tega nočejo montirat, najbrž zaradi zoprnega callbacka...

_________________
SkyStar2, Sat-control motor SM3D12, Dreambox DM600 PVR, Kaon HD-DVR-Total Tv, Edision Argus HD VIP


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jul 11, 2011 21:58 
Pri meni povratni klic ne dela. Moj monter mi je povedal, da je možno tudi brez povratnega klica, samo je malo dražje. Ko sem klical na total mi niso hoteli dati mojega monterja. Potem sem izvedel, da so izbrali par monterjev, ki lahko dela brez povratnega klica, ostali pa za to niso dobri. na slabšem bomo pa seveda uporabniki, ki bomo spet plačevali potne stroške oddaljenim. Evo jaz zato odpovedujem!!!!!!!!!!!!!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jul 11, 2011 22:44 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 30, 2004 22:30
Prispevkov: 102
So tako zakomplicirali, da samim sebi škodijo...Ali ni bolje po 7 eurov pobirat od total-dom in imeti veliko zadovoljnih strank, kot pa...
Enkrat bo mera polna...

_________________
L.p.,sten


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 12, 2011 15:57 
Odsoten

Pridružen: Če Jul 17, 2008 11:20
Prispevkov: 470
sej totalu v slo ne gre dobro. Problem je, ker je ogromno konkurence, sami so pa zelo togi. Ne moreš ti furat istega koncepta v vseh državah. Ă

_________________
http://www.satnigmo.com/forum


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 12, 2011 17:08 
Ja jaz sem preurejal balkonsko ograjo in sem dal anteno dol potem pa nazaj gor in sem imel problem točno najti satelit. Potem sem poklical monterja in je stvar rešil z inštrumentom. Iz iskušenj vem, da je težko točno naciljati satelit brez ustrezne opreme. Tako raje nekaj plačam in imam super signal tudi ob dežju, ampak samo še do septembra :)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jul 23, 2011 21:04 
Odsoten

Pridružen: Po Jan 19, 2004 18:17
Prispevkov: 408
Ja Total Slovenija dela škodo sebi. Sem slišal, da tudi tisti niso dobili montiranja brez call backa, ki so naredili preko 1000 montaž totala. Je tudi res, da ko pokličeš monterja in ti reče "Total, kaj vam bo to" in veliki monterji, ki so priznani in poznani tako razmišljajo dvakrat premisliš, če ga boš vzel in raje poiščeš kaj drugega. Ă


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 7 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited