Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 9:57

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 17 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 19, 2007 7:41 
Citiram:
pa še daljinc me neki zajebava - vsake tolk časa kr neki druga prešalta pod tipko. Recmo namesto +/- kanal mi da recmo glasnost in podobno...

Se katermu drugemu tud to dogaja???
Ja včasih hočem skočit za 1 kanal naprej recimo iz 905 na 906, pa mi kar prešalta na neko nelogično cifro, recimo 900. Ampak to je bolj poredko, tak da to je še najmanjši problem. Kanali bi se pa res morali dat poljubno nastavit. Jaz sem do zdaj mislil (novinec na SAT), da je na SAT to pač tak na vseh sprejemnikih (da jih ponudnik določi).


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 19, 2007 7:59 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
A ni to po svoje dobro, da je določen program vedno na isti številki? Se navadiš, da je tam in vedno je tam. NDS sprejemnik za BSkyB je prav tak in tisti za Sky Italia se obnaša enako.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 19, 2007 11:43 
Sadjevc, zdaj te pa ne razumem. Saj če si jaz nastavim listo po svoje (ampak si je ne morem), bo tudi kanal vedno na istem mestu. Recimo Slo 1 bo vedno na kanalu 1, Eurosport pa bo vedno na 9, ker sem pač tak navajen recimo. Jaz nočem da mi nekdo drug kreira listo in vrstni red kanalov. Sem tako navajen s kabelske.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 19, 2007 11:44 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
To deluje samo dokler ne ukinejo enega kanala vmes. Potem pa se ti vse premakne.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 19, 2007 12:32 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
Citiram:
Sadjevc, zdaj te pa ne razumem. Saj če si jaz nastavim listo po svoje (ampak si je ne morem), bo tudi kanal vedno na istem mestu. Recimo Slo 1 bo vedno na kanalu 1, Eurosport pa bo vedno na 9, ker sem pač tak navajen recimo. Jaz nočem da mi nekdo drug kreira listo in vrstni red kanalov. Sem tako navajen s kabelske.
Ă

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 19, 2007 18:48 
Citiram:
Pri tako pomembni zadevi kot je za tebe, da je slo 1 na prvem mestu v dalincu, denar ne sme biti ovira.pa še Navada je železna srajca.
:lol: :lol: :lol:


Na vrh
   
 Naslov prispevka: kVALITETA SLIKE
OdgovorObjavljeno: Ne Dec 02, 2007 22:19 
Zanima me a je kvaliteta slike.Vsaj na 100Hz TV :ju
A je kaj riža v reciverju. :)


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 17 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 26 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited