Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 16:19

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 42 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 4 5 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Total TV z novimi sprejemniki
OdgovorObjavljeno: To Apr 01, 2008 18:17 
Po neuradnih informacijah, naj bi Total TV v začetku meseca junija vsem novim naročnikom omogočal na izbiro klasičen (star) ali povsem nov sprejemnik.

Sprejemnik naj bi imel HDMI izhod, snemanje priljubljenih programov direktno na trdi disk, omogočal naj bi tudi gledanje HD programov, saj v Totalu načrtujejo septembra njihov prvi HD program.

Za HD sprejemnik naj bi se plačalo nekje od 2-3 eur višjo naročnino na mesec


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Apr 01, 2008 18:44 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
denis smola da je danes prvi april...škoda ker ni drugi :(

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Apr 01, 2008 18:52 
Ja sej. Tudi jst tako pravim :wink:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Apr 03, 2008 17:28 
Še dobro, da danes ni več 1. april! Je pa sedanji sprejemnik res TOTAL poden. Da jih ni sram. Raje bi doplačal kot pa da dajo to skrpucalo! :evil:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Apr 03, 2008 17:49 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
zastojn je še predober.

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Apr 03, 2008 17:53 
:twisted: Saj sem rekel, da sem pripravljen plačat za boljšega. Imam toliko denarja, da ne kupujem poceni.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Apr 06, 2008 16:05 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
Citiram:
:twisted: Saj sem rekel, da sem pripravljen plačat za boljšega. Imam toliko denarja, da ne kupujem poceni.
a tega katerga imaš sedaj si kupu ali so ti ga posodli.
A Kupu
B posodli (reverz)
če je odgovor A potem ne bom komentiral o tem kaj ti kupuješ
če je odgovor B pa velja star slovenski pregovor "podarjenemu konju se ne gleda zobovja"

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Apr 06, 2008 16:10 
Odgovor je B. K vragu podarjeni konji, če pa je čist brez zob. ;)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Apr 06, 2008 19:06 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
Citiram:
Odgovor je B. K vragu podarjeni konji, če pa je čist brez zob. ;)
če je že totalov sprejemnik v k.... evo en spot v totalovem stilu http://forum.aladin.info/t924-neša-brid ... ki-martine

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Apr 10, 2008 11:29 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 17:45
Prispevkov: 200
Jah no, če se pogovarjamo odkrito sem po eni strani čisto na strani @RudiBr-a o ceni 80€ stvar ni ravno poceni, kar se pa šenka/najem za podpis pogodbe, pa tako vemo kako to odzadaj stoji...
Se pač preračuna zadeva, da se v vsakem primeru dobi stvar noter 2x!

Vse skupaj je pač oderuško kot je to pri nas oz. je bilo pri naših ponudnikih na vezavo, saj to je bilo in je čisto naše / balkansko. Ali vzameš v najem in maš pogodbo, če prekineš tako plačaš vse kot žuti, če ciljamo malo na tisto še 30€ za aktivacijo, daj no mir... :)
V tej aktivaciji je pa tako vsa oprem (tako resiver +soft +kartico +taler +aktivacijo).
No malo sem iskal kolk je nabavna cena teh škatelj in če poiščeš nekako identičen taiwan resiver je cena pičlih pri naročilu nekaj 100.pcs 10-20$, nakar se naloži gor njihov soft in tipi dajo to pol kao v najem in 80€... ;)

Je pa tut res, kot pravi @dreamboxer oni ponujajo svoj paket in se ne sekirajo da bo folk gledal kaj druga, potem si kup še kaj druga, svojim ponudnikom ponujajo vse kar se rabi za njih, ko pa poteče pogodba pa jim pač zabiješ to njihovo zadevo nazaj in je. Veš RudiBr, če bi mogo dreamboxer gledat total preko tega resiverja, te nebi tako tolažil ali pač... :lol: :)

_________________
www.wlan-sat.com


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 42 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 4 5 Naslednja

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited