Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 19:50

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 13 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 17, 2008 15:25 
Odsoten
Moderator

Pridružen: Pe Okt 21, 2005 11:39
Prispevkov: 2518
Citiram:
o matr... na to sem pozabil.... potem bo šel pa kabel iz talerja najprej v TV mrežo, šele nato v sprejemnik zraven TV in končno v TV sprejemnik.... :lol:
To pa morda ne bo šlo, ker se LNB napaja po koaksialnem kablu in bo kateri izmed TV-jev, ki so povezani na mrežo, lahko tvoril kratek stik. Potem boš pa moral kar direktno potegnit kabel iz LNB-ja do sprejemnika.

_________________
WaveFrontier T90
Samsung UE40ES6710 Smart TV
PHILIPS DTR3442B DVB-T2
Telemach DVB-C


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 17, 2008 18:02 
kaj pa če potem v razdelilniku potegnem vse priklljučene kable ven razen tistega ki gre v sprejemnik zraven TV-ja.... itak bo samo en TV zaenkrat v omrežju, ker dvojne naročnine ne mislim plačevat....

a drugače si lahko, ko naročaš Total TV, zmišljuješ kaj bi rad pa kaj ne? ker npr. na Tablah antene od g. Župančiča je med SAT kompeti možnost dveh TV s tremi dvojnimi LNB-ji (dva sprejemnika, dve naročnini).... jaz bi pa imel recimo 1 dvojni LNB, 2 enojna, en sprejemnik, 1 SS2, 1 naročnina... lahko to naročiš ali so te ponudbe zacementirane....?

pa še to... si lahko kar sam izbereš posrednika ali ne? in koga mi predlagate? živim pa v Šmartnem pod Šmarno Goro.....

hvala vam za dano pomoč..... neznansko sem vam hvaležen, da ste tako hitri :) :)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 17, 2008 18:38 
Odsoten
Moderator

Pridružen: Pe Okt 21, 2005 11:39
Prispevkov: 2518
Kakor je meni znano, dobiš opravo zastonj (anteno, LNB, sprejemnik), če skleneš naročnino za dve leti. Ostalo pa pač dokupiš zraven.

_________________
WaveFrontier T90
Samsung UE40ES6710 Smart TV
PHILIPS DTR3442B DVB-T2
Telemach DVB-C


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 13 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited