Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 21:16

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 14 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: 54,9E, novi programi
OdgovorObjavljeno: Če Avg 14, 2014 9:33 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: To Apr 29, 2014 22:50
Prispevkov: 1006
Citiram:
12559V 27500 NTV 2,rentv0,2,4,TNT 0,+2,+3,PYJATNICA+0 .Je pa slabši signal tako, da mi ob današnjem dežju ne dela.

Hvala. Bom poizkusil.


EDIT1: Kje si našel to frekvenco? Je pa zanimivo, da je na flysat-u še ena frekvenca na evropskem snopu ( 11265V 30000 ), na kateri ni nič signala. Čuden tale satelit!!!

EDIT2: Ker na tej zadnji frekvenci ni signala, sem še malo raziskoval. Flysat jo vodi kot evropsko, lyngsat pa kot Northern. Človek lahko zares verjame samo sebi. Frekvence 12559V pa moj sprejemnik ob slepem skeniranju sploh ne zazna. Zato sprašujem, kje si jo našel.

_________________
ZGEMMA H7S 4K-HEVC LINUX STB
EDISION OS MIO+ 4K COMBO

SONY KD55XE7096BAEP


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: 54,9E, novi programi
OdgovorObjavljeno: So Avg 16, 2014 17:30 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: To Feb 26, 2013 10:05
Prispevkov: 281
Pa sedaj je tudi na flysat jaz preverim vse preden kaj objavim.Trenutno ta frekvenca še dela sem pa našel to na nemškem forumu in uspelo mi skenirati programe.http://forum.dxtv.de/wbb/thread.php?thr ... 38&page=14


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: 54,9E, novi programi
OdgovorObjavljeno: So Avg 16, 2014 18:37 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: To Apr 29, 2014 22:50
Prispevkov: 1006
Citiram:
Pa sedaj je tudi na flysat jaz preverim vse preden kaj objavim.Trenutno ta frekvenca še dela sem pa našel to na nemškem forumu in uspelo mi skenirati programe.http://forum.dxtv.de/wbb/thread.php?thr ... 38&page=14

Verjamem, da preveriš tam. Je pa dobro, če preverimo tudi pri sebi. Sem videl, da naj bi frekvenca od včeraj bila aktivna, vendar pri meni ni nobene sledi o signalu. Izgleda, da ima vsak TP na Northern snopu svojo moč in smer. Na 11095 in na 12604 je signal fenomenalen, na vseh drugih s tega snopa pa prav nič. Čuden ptič tale satelit.

_________________
ZGEMMA H7S 4K-HEVC LINUX STB
EDISION OS MIO+ 4K COMBO

SONY KD55XE7096BAEP


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: 54,9E, novi programi
OdgovorObjavljeno: Po Avg 25, 2014 21:04 
Citiram:
Citiram:
Pa sedaj je tudi na flysat jaz preverim vse preden kaj objavim.Trenutno ta frekvenca še dela sem pa našel to na nemškem forumu in uspelo mi skenirati programe.http://forum.dxtv.de/wbb/thread.php?thr ... 38&page=14

Verjamem, da preveriš tam. Je pa dobro, če preverimo tudi pri sebi. Sem videl, da naj bi frekvenca od včeraj bila aktivna, vendar pri meni ni nobene sledi o signalu. Izgleda, da ima vsak TP na Northern snopu svojo moč in smer. Na 11095 in na 12604 je signal fenomenalen, na vseh drugih s tega snopa pa prav nič. Čuden ptič tale satelit.
Evo malo sličic kaj se da uloviti z 120 cm...
12604 močen ko satan, ostali problematični pa na spodnjih sličicah...najbolj problematična 11265V gre ziher z dobro usmerjeno 105 cm.

LP Humaxboy


Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 14 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited