Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Sr Maj 15, 2024 14:49

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 30 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 18, 2004 19:36 
Vse preveč nas je naivnih. ValidiĂ°i sprašuješ enostavne stvari,ki so normalno nekaterim tuje ,kot vidiš tudi tebi -to je okrog teh stopinj-pričakuješ pa da boš ko boš kupil neko opremo ,prazno ,morda nepopolno,20-ih različnih proizvajalcev postavil proti ekvatorju,proti moji deželi in ,da bo že stvar delovala. Ne prenagli se .Poišči nekoga ,ki je vsaj nekaj deset digitalnih kompletov sestavil in ceneje boš prišel do željenega.

Geografija,matematična, to sem imel najraje na fakulteti.Še zdaj se spomnim izpita ko sem moral izračunati koliko časa traja mrak na določen dan na določeni točki zemeljske koordinatne mreže.To da je mrak poleti daljši kot pozimi to vsi vemo,zakaj je tako in kako to izračunati pa malokdo.
V eni stari temi sem govoril ,da so v moji afriški deželi palce na satelitski anteni pokonc ,pa nisem prepričan ,da vsi to razumejo.Tudi to ima svoj pomen v matemični geografiji.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 18, 2004 19:39 
Moj predlog je vsekakor Dreambox, samo je pa res cena problem...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 18, 2004 19:57 
ja dreambox je res... drag
za kaj pa se sploh rab motorcek to je nekej za iskanje satelitou al ne ??


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 18, 2004 20:56 
Seveda, kaj pa drugega... jaz ti svetujem, ad pogledaš še malo po malih oglasih, malo pokličeš naokrog... Najprej se pa moraš odločit kaj bi sploh rad mel, ker je nesmiselno metat denar vstran, če potem opreme, ki jo maš doma neboš (mogel) izkoristiti...
Trenutno maš dovolj Hotbird, če pa res želiš še kaj več si pač nabavi motor(SG2100 moj nasvet). Za receiver je pač tako da je za moje pojme dream zakon so pa še drugi, ki jih ne gre podcenjevati... tukaj jaz nisem pravi naslov.

Kolko bi te vse skup prišlo... povej kolko si pripravljen dat???


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 18, 2004 21:07 
ja reciver te pride okrog 40k, pol lnb okrog 5k motorcek se ne vem je okrog 15k...tko da


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jul 18, 2004 21:16 
No potem pa tak veš zakaj se gre...
Receiver za 40K je pač taki kaki je, verjetno boš rabu še kaki modul al pa kako kartico...
Lahko pa nabaviš takega, ki odklepa z nalaganjem sofware-a
Saj so ti tudi kar vredi...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 20, 2004 10:59 
no za take reciverje pa nism vedu...k ti odklepa programe z update softwareja...a mas kaksen link o tej stvari...kolk stane


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 20, 2004 18:36 
http://www.satelitska-tv.com/en/tests/kaon_570.htm
http://forum.sibila.si/viewtopic.php?t=1772


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jul 21, 2004 10:21 
in kako deluje tako odklepanje ?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jul 21, 2004 16:02 
Software-sko... upam da ti ta izraz kaj pove. Drugače pa pošlji e-mail. Tam ti lahko kaj več povem


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 30 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 21 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited