Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Sr Maj 08, 2024 9:25

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 34 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 4 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Aktivacija kartice
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 23, 2007 8:52 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Kako poteka aktivacija originalnih kartic? Pred časom sem kupil Seemorko, a sem jo dobil že aktivirano. Oče je nedolgo nazaj kupil Total TV, pa je tudi že bila aktivirana. Slučajno kdo ve, kako gre to pri Premiere? Ali je kartico potrebno aktivirati preko vgrajenega modema? To zna biti problem iz Slovenije. Imam namreč možnost dobiti eno Premiere kartico iz Nemčije, pa se bojim, da bo neaktivirana in da je tu pri nas ne bom mogel zbuditi. Tudi z Dbox2 ne, kljub temu, da naj bi bil to njihov sprejemik.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 23, 2007 8:56 
Plačaš, razčistiš ali je ponudnik stvar aktiviral, daš noter in čakaš sekundo dve ali tudi po več ur. Seveda pa prej v sprejemniku vklopiš ustrezen sistem kodiranja.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 23, 2007 9:04 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Ravno to me zanima. Ali jo bo ponudnik aktiviral, ali ne. Aktivacija bo plačana (29.99 eur), Tisti, ki pa naj bi mi jo zrihtal (se ne spozna na to nič) pa pravi, da so mu na Premiere rekli, da naj se je ne bi dalo aktivirati drugje kot v Nemčiji. Zakaj to? Logika je edino, da rabiš modem, in da je potrebna kakšna aktivacija preko njega. Satelit vendar ne ve, kje je kartica, v Nemčiji ali v Ljubljani.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 23, 2007 9:23 
Zato pa se nekatere aktivacija delajo samo na stacionarni telefon ali so vezane na vpis v zemljiško knjigo , največkrat je pa vse en kur& , kam prodajo kartico in se ne obremenjujejo.
Bistvo je v tem, da tista oseba ki naj bi to aktivirala pri ponudniku res to naredi


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 23, 2007 9:38 
aktivacija mora biti placana, pa poklices gor v nemcijo, reces jim svojo serijsko stevilko kartice, in ti posljejo fraischalt, nekako tako temu recejo :D


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 23, 2007 9:42 
zdaj ima premiere tudi neke prepaid opcije Premiere Flex kupiš kartico pol pa si plačuješ dobroimetje

http://www.penny.at/penny/autoLayouts/p ... snr=127447


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 23, 2007 10:15 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Ta moja je tudi predplačniška. V bistvu je to Gutschein, ki se ga vnovči in hkrati s tem plača aktivacijo. Kartico Premiere pošlje Nemcu, ta pa meni. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 23, 2007 10:29 
Odsoten

Pridružen: To Jan 20, 2004 12:25
Prispevkov: 659
Za postopek aktivacije vprašaj v Elsat, bi najbrž morali vedeti, če že prodajajo njihove kartice.

http://www.elsat.si/

_________________
T2 na Telekom optiki


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 23, 2007 10:37 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Misliš, da bo povedal?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 23, 2007 11:30 
sadjevc, ti si prvo napako naredil, da nisi prebral droben tisk, glede tega gutscheina :d
ti si placal, dobil si pa samo ene vrste bon :D oz. stevilko, preko katere prebivalec nemcije lahko dvigne kartico, in kasneje nakaze 30 € ter poklice na premiere da mu aktivirajo.

sadjevec, ne kompliciraj. elsata poznam, ampak kako mislis da ti bo on aktiviral, ce niti nimas kartice se napisane na nekega prebivalca nemcije ?

ti lepo najdi tisto zrtev, katera bo vzela to karto na svoje ime, potem mu daj 30 € in ti naj aktivira.


tu je telefonska . od 8 - 22 delajo


01805/152555


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 34 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 4 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 22 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited