Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Sr Maj 08, 2024 21:55

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 34 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 23, 2007 11:31 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
Citiram:
Misliš, da bo povedal?
:wink: Veš da bo, sam pravilno moraš zastaviti vprašanje.

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 23, 2007 12:33 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Žrtev iz Nemčije imam. Plačla bo 30 eur za aktivacijo, vzela kartico na svoje ime in mi jo poslala, takoj ko ji rečem " Jetzt! ". In kartico bom čez nekaj dni dobil. Upam pa, da bo kartica, ko jo dam v sprejemnik, dobila EMM in da ne bo potrebnih še kakšnih posegov.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 23, 2007 12:40 
everything will be allright!


Na vrh
   
 Naslov prispevka: pitaj boga
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 23, 2007 13:09 
Odsoten
1. Butalc
Uporabniški avatar

Pridružen: To Jan 20, 2004 10:40
Prispevkov: 848
Kraj: Butal..e
Citiram:
Žrtev iz Nemčije imam. Plačla bo 30 eur za aktivacijo, vzela kartico na svoje ime in mi jo poslala, takoj ko ji rečem " Jetzt! ". In kartico bom čez nekaj dni dobil. Upam pa, da bo kartica, ko jo dam v sprejemnik, dobila EMM in da ne bo potrebnih še kakšnih posegov.
Dobro se prej prepričaj, Sadjevc, da bo res šlo brez klica na PREMIERE s stacionarnega telefona naročnika v Nemčiji in direktnega bančnega drafta z naročnikovega konta? Sicer si se pa vrgel v stroške. :D Kaj pa dobiš za 30€? 1 al 2 kanala? Premiere Start za en mesec? Kompletni paket stane 550€ na leto. Brez Movies! Ti so extra. Vsak film dodatno stane 2,5€. Kartice po 30€ so dejansko največkrat reklamne in ne potrebujejo dodatne aktivacije kot le ime, priimek in gledalčev naslov. Pa 30€ keša iz žepa v blagajno štacnarju!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 23, 2007 13:53 
nepremišljenost pa mamljiva ponudba na ebay-u je botrovala, da se je zaletel pa kupil to karto :D
zdaj kaj je, je :D


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 23, 2007 13:58 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
30 eur je samo aktivacija

Kakšen e-bay neki? Tule sem naročil: Egesat


Na vrh
   
 Naslov prispevka: oldtimer package
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 23, 2007 14:10 
Odsoten
1. Butalc
Uporabniški avatar

Pridružen: To Jan 20, 2004 10:40
Prispevkov: 848
Kraj: Butal..e
Ă


Zadnjič spremenil Cefizelj, dne Pe Feb 23, 2007 14:14, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 23, 2007 14:12 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
:evil:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 08, 2007 22:36 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Dobil sem kartico.

Po dolgih mukah in težavah. Na Premiere namreč hočejo imeti poleg nemškega konta za aktivacijo, nemškega naslova tudi serijsko številko "Geeignet fĂĽr Premiere" sprejemnika.
Na srečo to ni bil problem, ker imam "Geeignet fĂĽr Premiere" Nokia Dbox2 in sem podal njeno serijsko. Bolj ali manj slučajno. Ker to nikjer ne piše, ko kupuješ Gutschein. Kaj pa če imaš modul za Nagravision ali Alphacrypt modul in en lev sprejemnik z CI slotom?
Potem moraš Nemce iz Hamburga prepričati, da si Nemec, ker kao kartica izven Nemčije ne dela (niso rekli, da je ven ne prodajo)... in da je ne bi mogel aktivirati in ne vem kaj vse. Na srečo se je zame boril en prijazen profesor iz ene nemške univerze, ki jo je vzel na svoje ime in nakazal tistih 30 Eur namesto mene. Kartico je dobil čez kakšen dan in danes je prišla k meni.
Kartica ima CaID 1702, kar pomeni da je to nekakšna tunelizirana Nagra kartica. Kakorkoli že, vtaknil sem jo v Dbox2, ki je kao "Geeignet fĂĽr Premiere", a je ta ne zazna. Pa sem dal prav njegovo serijsko številko, ko sem Gutschein pretopil vanjo... Ne dela ne v zgornjem, ne v spodnjem slotu. :shock: Miljonom Nemcem pa dela...
Potem sem jo vtaknil v Dreama in ta jo na srečo zazna takoj.
Vzel sem kartici priložen Informationsbrief in tam piše, da si je treba pripraviti obe številki, torej Smartcardnummer in Kundennumer in da je treba poklicati na 0180 5514451 številko in slediti nereku odzivnika.
Pokličem tja in zdelo se mi je prav neverjetno, da sem dobil zvezo. Sem mislil, da se iz Slovenije ne da klicati teh številk. Iz Simobila gre brez problema. Odzivnik mi narekuje kaj naj pritiskam po telefonu, vtipkam vmes tudi obe zgornji številki in na koncu mi avtomat odgovori, da je zdaj kartica freigeschaltet in me preveže k svetovalcu. Glede na to, da ga nisem imel kaj vprašati, sem prekinil. Itak ga ne bi nič razumel. Pa še človek bi ugotovil, da nisem tisti profesor.
V eni uri naj bi kartica delovala, tako piše v navodilih, a po dveh urah in pol še vedno ni nič. Piše, da naj se v takem primeru pokliče tehnično pomoč. Na Premiere? Ne vem, če je to zdravo. Zdaj pa čaaakaaam. Upam, da bo kaj. Menda ja ne drži tisto, kar sem gor napisal, da se je izven Nemčije ne da aktivirati.
Ima kdo kakšne izkušnje s čim podobnim?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 08, 2007 22:46 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Tista serijska od DBoxa2 ima verjetno kak smisel, zato v Dreamu verjetno ne bo zalaufala.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 34 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 30 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited