Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Pe Mar 29, 2024 15:38

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 12 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Patriot PBO Core
OdgovorObjavljeno: So Okt 29, 2011 2:56 
Odsoten

Pridružen: Pe Avg 24, 2007 16:37
Prispevkov: 1247
http://patriotmemory.com/products/detai ... 95&type=20


Slika

Sem si včeraj nabavil to novo igračko in sem z njo ( po začethih težavah ) trenutno zelo zadovoljen ( res vredna svojega denarja ). Malo je treba še porihtat GUI pa bo stvar zelo priročna.

_________________
Kabelska.net


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jan 19, 2012 0:14 
Odsoten

Pridružen: To Jan 20, 2004 9:23
Prispevkov: 216
Tudi sam sem včeraj prišel do tele škatlice in prvi vtis je OK. Not sem dal en 250 GB disk, ki je sicer pod vprašajem zaradi možnih slabih sektorjev... ampak za filme gor dajat še vedno služi namenu. Zaenkrat sem navdušen nad nastavitvami podnapisov (barva in velikost) kar me pri vgrajenem mediplayerju na TV edino malo moti. Probal sem tudi kako dela konvertiranje 2D/3D in zaenkrat same pohvale... Ga pa še moram malo bolj spoznati in mogoče še kakšno rečemo :)

_________________
VU+DUO
Samsung 50C7790 3D


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jan 19, 2012 0:26 
Odsoten

Pridružen: Pe Avg 24, 2007 16:37
Prispevkov: 1247
Sem zadnjič naložil zadnji uraden fw in dela perfektno ( glede podpore raznih datotek ). Uporabljam pa ga samo za streamanje iz PC-ja.

_________________
Kabelska.net


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jan 19, 2012 1:07 
Odsoten

Pridružen: To Jan 20, 2004 9:23
Prispevkov: 216
Zaenkrat do nadgradnje FW še nisem prišel, sem pa skoraj prepričan, da je kolega od katerega sem ga kupil bil na tekočem s tem :) Tudi pri streamanju še nisem me pa čisto v osnovi zanima kako je s tem? Zraven sem dobil WiFi USB ključek in zadevo bom tako ali drugače spravil v mrežo. Moram potem še na PC dati kakšno mapo v "skupno rabo" ali kaj podobnega kot recimo, če hočem streamat direkt iz PC na TV (se mi zdi, da sem moral instalirat en Samsung server, da je TV videl mapo s filmi)?

_________________
VU+DUO
Samsung 50C7790 3D


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jan 19, 2012 16:29 
a tole predvaja IPTV ???


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jan 19, 2012 16:52 
Odsoten

Pridružen: Pe Avg 24, 2007 16:37
Prispevkov: 1247
Glede IPTV-ja nimam pojma ( mam doma samo internet od T-2, TV pa še vedno preko DVB-C-ja ).

Glede share-anja: na PC-ju daš v skupno rabo mapo, ki jo želiš "šerat" in to je to. Mam pa jaz PBO povezan z routerjem z LAN kablom ( preko wireless-a nisem niti probal ).

Nadgradil pa sem ga samo zato, ker mi zadnje čase ni predvajalo vseh 1080p mkv-jev, plus tega so porihtali še izhode za zvok ( zdaj lahko istočasno poslušam na TV-ju preko HDMI-ja in preko optike na receiverju ).

_________________
Kabelska.net


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jan 21, 2012 21:43 
Odsoten

Pridružen: To Jan 20, 2004 9:23
Prispevkov: 216
Na enem forumu sem bral, da so baje usposobili tudi IPTV preko T2. Nimam ni ne morem probat, mogoče se pa poigram z AMIS IPTV. Sem ga pa včeraj stestiral glede 3D na samsungu in 3D podnapisov. Dela kot urca :) S programom 3DSubtitler sem iz SRT zgeneriral idx/sub datoteki, nastavil font, velikost in "globino". Patriot je z lahkoto odprl podnapis in v 2D modu ima vsaka polovica svoj podnapis, pri preklopu na 3D ju pa prekrije tako da zaenkrat sem navdušen.

_________________
VU+DUO
Samsung 50C7790 3D


Zadnjič spremenil freesat, dne Ne Jan 22, 2012 20:14, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jan 22, 2012 13:29 
Odsoten

Pridružen: Če Jul 17, 2008 11:20
Prispevkov: 470
Citiram:
a tole predvaja IPTV ???
predvaja ja, samo je štorasto v p.m. Na dreamboxu/VU+/CT kot veš dela odlično IPTV.

_________________
http://www.satnigmo.com/forum


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jan 22, 2012 15:39 
Odsoten

Pridružen: So Nov 08, 2008 11:33
Prispevkov: 539
[quote]Naložil na PBO najnovejšo verzijo softwera (P70R2 Megapack). Ă

_________________
QR CODE MONKEY 8-) virustotal.com


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jan 22, 2012 16:03 
Odsoten

Pridružen: Pe Avg 24, 2007 16:37
Prispevkov: 1247
Hvala za info - imam pa od T-2 naročen samo internet, tak da te play liste nemorem sprobat ( ali ? ) !

_________________
Kabelska.net


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 12 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited