Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 23:00

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 6 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: HbbTV
OdgovorObjavljeno: Pe Jan 27, 2012 12:49 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: To Nov 30, 2004 15:01
Prispevkov: 249
Mene zanima ali obstaja modul za HbbTV in se ga da naknadno vgradit v ( novejši ) TV ali bo treba zaradi tega v nakup novega TV.

_________________
Sony Bravia KDL-37W5710, TT-S2 1600, C-Tech HD 5000 C, Strong 2100A, Triax-Hirchman 110, 45W-70E


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Apr 16, 2013 9:13 
Odsoten

Pridružen: Če Jun 28, 2007 17:57
Prispevkov: 2084
Najprej sem nameraval odpreti novo temo, potem sem našel to.

Videti je, da RTV nekaj miga na tem področju. Odprli so podstran Hibridna televizija.

_________________
The planet is fine. The PEOPLE are fucked. Ne tm****izmu!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Apr 16, 2013 11:49 
Odsoten

Pridružen: To Jun 03, 2008 17:29
Prispevkov: 1210
Z oddajanjem TV to nima več nobene zveze, razen da pošljejo link na začetno stran. Vse gre po Internetu in se lahko uporablja tudi na računalniku, tableti,...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Apr 16, 2013 13:35 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: To Nov 30, 2004 15:01
Prispevkov: 249
Ko sem odprl to temo, so ravno na Nanosu to testirali, nebi vedel a je bil zraven RTV-jev strokovnjak, ki ga slučajno poznam in mi je on to povedal zato sem tudi vprašal. Res pa mi je omenil tudi možnost preko računalnika a nisem potem več raziskoval zadeve. Ko sem mu povedal kakšen TV imam, pa mi je rekal naj pogledam, če ima ta modul HbbTV, zato sem tudi po njem spraševal. Sem našel tudi TV s tem modulom a ker ne vem če stvar na Nanosu še deluje ali ne se nisem s tem več ukvarjal. TV je Samsungov: HBBTV on Samsung UE40D6200 LED TV.

_________________
Sony Bravia KDL-37W5710, TT-S2 1600, C-Tech HD 5000 C, Strong 2100A, Triax-Hirchman 110, 45W-70E


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Apr 17, 2013 8:55 
Odsoten
Ponudnik

Pridružen: Po Jan 19, 2004 20:30
Prispevkov: 485
Tega imaš na Astri že nekaj, ... mene osebno zadeva bolj moti kot navdušuje, zato ker se kar vmes slike TV kanala pojavi "pop up okno" katerega moraš potrditi z OK ali Esc, da se umakne. Ko je okno prisotno tipki CH+/- ne delata, dokler ga ne odstraniš. Še ena novodobna mumbo-jambo solata, ko zmanjka kreativnih idej...

_________________
Alergičen na športne kanale


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Maj 12, 2013 9:39 
Citiram:
Tega imaš na Astri že nekaj, ... mene osebno zadeva bolj moti kot navdušuje, zato ker se kar vmes slike TV kanala pojavi "pop up okno" katerega moraš potrditi z OK ali Esc, da se umakne. Ko je okno prisotno tipki CH+/- ne delata, dokler ga ne odstraniš. Še ena novodobna mumbo-jambo solata, ko zmanjka kreativnih idej...
To nam bodo verjetno reklame tako posredovali, potem se boš pa sam odločil ali jo boš prebral ali pa takoj odstranil oz. ti bo "všeč" in jo boš kar obdržal na ekranu.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 6 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited